Apskaitos sistemų kūrimas

Apskaitos sistemų kūrimas

Buhalterinė apskaita – skaičiukų miškas ir kaip jame nepasiklysti žino tik buhalteriai. Be jų neapsieina jokia individuali įmonė (IĮ), mažoji bendrija (MB) ar uždaroji akcinė bendrovė (UAB) ar tiesiog žmonės vykdantys individualią veiklą.

Apskaita – nėra vien duomenų suvedimas, tai nemažai žinių ir kruopštumo reikalaujantis darbas. Kaip ir daugelis verslo sferų, taip ir apskaita yra automatizuojama. Tačiau tai nereiškia, kad buhalteriai turi mažiau darbo – tikrai ne, nes ir sistemą reikia tikrinti. Buhalteris šiuo atveju kaip vyriausiasis specialistas, kuris prižiūri, kad „staklės“ veiktų sklandžiai. Tiesiog žymiai mažiau skaičiukų suvedinėjimo.

Tačiau tai turi būti išties patogi ir gera sistema, kuri būtų puikiu įrankiu ne tik buhalteriui / buhalterijos skyriui, bet ir vadovybei. Todėl, kad apskaitos sistema padeda planuoti biudžetą, analizuoti įmonės rezultatus finansiniu aspektu ir efektyviau valdyti verslo procesus.

Kuo naudinga apskaitos sistema buhalteriui?

Keli privalumai iš daugelio:

 1. Užtikrintas tikslumas, kad „kreditas visada atitiktų debetą“. (Balansas, skolos, apmokėjimai, savikainos, darbo užmokestis ir t. t.).
 2. Sistema atsinaujina atsižvelgiant i apskaitos reikalavimų pakeitimus.
 3. Apskaitos sistema Jūsų išmaniajame įrenginyje.
 4. Duomenų importas / eksportas – ir jokio rankinio darbo.
 5. Finansinė analizė. Pajamų, pelno, išlaidų, sąnaudų ir kitų ataskaitų analizavimas.
Kuo naudinga apskaitos sistema buhalteriui?
Apskaitos sistemos kūrimas ir diegimas

Apskaitos sistemos kūrimas ir diegimas

Kiekvienai verslo sferos apskaitai turi būti tik jai skirta apskaitos sistema. Todėl apskaitos sistemos kūrimui būtina žinoti, kokių modulių reikės. Ar pakaks dažniausiai naudojamų modulių: Didžioji knyga, prekių / paslaugų valdymo, finansinių operacijų, darbo užmokesčio apskaita, įmonės darbuotojų ir kitos informacijos valdymas,… Ar būtini papildomi, pvz.: gamybos valdymas, elektroninės prekybos ir užsakymų valdymas ir t. t. Tad išsiaiškinus lūkesčius ir poreikius sukuriama buhalterinės apskaitos sistema, kuri yra individualizuota ir pritaikyta įmonės vykdomos veiklos apskaitai. Po to atliekamas apskaitos sistemos diegimas. Buhalteriams nebus sudėtinga išmokti naudotis sistema, ypač tiems, kurie dirba su įvairiomis sistemomis.

Sujungimas su Rivile apskaitos sistema

Profesionaliai galime sujungti jūsų elektroninę parduotuve su Rivile apskaitos sistema. Bus gaunamos prekės iš Rivilės, kainos, likučiai. Formuojamas sąskaitos į Rivile.

Kodėl verta pasirinkti apskaitos sistemą?

 • Lanksti sistema – pritaikoma pagal įmonės poreikius.
 • Kitų sistemų sujungimo su apskaitos sistema galimybė.
 • Tobulinimas – pasikeitus reikalavimams ir atsiradus papildomų modulių poreikiui.
 • Visa informacija ir veiksmai yra apsaugoti.
 • Jokių ribų. Sistema „išlaiko“ bet kokį duomenų kiekį.
 • Ten kur Jūs – ten ir sistema. Patogu dirbant nuotoliniu būdu.
Kodėl verta pasirinkti apskaitos sistemą?
Su apskaitos sistema – buhalterinė tvarka garantuota!

Su apskaitos sistema – buhalterinė tvarka garantuota!

Apskaitos sistema leidžia užtikrinti nepriekaištingą tvarką ir, svarbiausia, nepamesti jokios faktūros ar dokumento. Apskaita atliekama pagal LR įstatymus. Taip pat palengvinamas darbas su VMI ir SODRA. Viskas yra vienoje vietoje – apskaitos sistemoje. Čia ne tik apskaita, bet ir ataskaitos. Dėl jų lengva analizuoti ir ieškoti efektyvių sprendimų, kurie galėtų pagerinti įmonės finansus ir darbinius procesus. Taip pat lengva greitai surasti reikiamą informaciją, net jei duomenys į sistemą buvo įvesti labai seniai.

Apskaitos sistema – įrankis, be kurio neįsivaizduojamas šiuolaikinis buhalterių darbas.

Susisiekite su Mumis

Contact Us