Loading
Okursa

Individualaus dizaino kūrimas

Individualaus dizaino kūrimas

Dažniausiai galimi du dizaino kūrimo keliai – kurti pagal šabloną (parenkant temą), arba kuriant individualų dizainą.

Visgi, dažnai klausiama – kodėl individualaus dizaino ir šabloninio dizaino kainos ženkliai skiriasi?

Atsakymas labai paprastas.

 

Individualus dizainas:

 1. Poreikių analizė.
 2. Pageidautino dizaino analizė.
 3. Struktūros kūrimas ir analizė.
 4. Dizaino kūrimas.
 5. Programavimo darbai.
 6. Informacijos kėlimas.
 7. Testavimas.
 8. Optimizavimas.
 9. Paleidimas.

 

Dizainas sukurtas pagal šabloną:

 1. Temos parinkimas.
 2. Temos įdiegimas.
 3. Informacijos kėlimas
 4. Paleidimas.

Savo klientams, interneto (internetinėms) svetainėms, internetinėms (El.) parduotuvėms ar mobiliosioms aplikacijoms (APP), rekomenduojame kurti individualius dizainus. Žinoma, kartais pasitaiko išimčių jei pastebime, kad Jūsų tikslus įgyvendins ir pagal šabloną (temą) sukurtas produktas. Visgi mūsų manymu, dizainas sukurtas naudojantis šablonu (tema) turi daugiau minusų, nei pliusų.

Dizaino sukurto naudojantis šablonu trūkumai:

 1. Vienodos interneto svetainės

(Nepavyks išsiskirti iš konkurencinės aplinkos, galite tapti „pilka mase“, o jūsų produktas neatkreips tinkamo vartotojų dėmesio.)

 1. Apribojimai redaguojant svetainės dizainą

(Įsigijus jau sukurtą temą, galėsite pakeisti tik labai mažą dalį dizaino parametrų: logotipą, meniu punktus, nuotraukas, tekstus, interneto svetainės ar internetinės parduotuvės sluoksnius/blokus. Visgi, keičiant, šiuos parametrus tema praranda žavesį, tampa neįdomi, kartais net gi primityvi. Norint pakeisti temos struktūrą, reikia pasitelkti programavimą, visgi tai ženkliai padidina interneto svetainės kainą.)

 1. „Bugai“ – programavimo klaidos

(Dažnas atvejis įdiegus jau paruoštą temą – programavimo klaidos, arba dar kitaip – vadinami „bugai“, kurių nesimato prieš ją įsigyjant. Norint išspręsti šias klaidas, dažniausiai kreipiamasi į temos kūrėjus. Tačiau kartais net patys temų kūrėjai negali padėti išspręsti problemų.)

 1. Nepritaikyta SEO optimizavimui

(Dažniausiai temos sukurtos pagal šabloną, nėra pritaikytos paieškos varikliams, tad atsiranda tokios problemos, kaip ilgas interneto svetainės ar internetinės parduotuvės atidarymo laikas, lėtas jos veikimas, o tai daro didžiulę įtaką vartotojų lankomumui, grįžtamojo ryšio gavimui, o svarbiausia – Jūsų „Google“ pozicijai.)

Dizaino sukurto naudojantis šablonu privalumai:

 1. Dar prieš įsigyjant dizainą, matote, kaip atrodys jūsų interneto  svetainė, internetinė parduotuvėar mobili aplikacija.

(Temos sukurtos naudojant šabloną pirkimas, kaip perkant daiktą iš vitrinos – jau žinote ką gausite ir kaip tai atrodys).

 1. Greitas interneto svetainės ar internetinės parduotuvės įsigijimas ir paleidimas

(Interneto svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimas naudojant šabloną gali užtrukti apie vieną dieną. Nusiperkate temą, instaliuojate, sukeliate norimą informaciją ir paleidžiate. Jau kitą dieną, vedant domeno adresą jūs pamatysite savo internetinę svetainę ar internetinę parduotuvę).

 1. Kaštai

(Renkantis temą sukurtą pagal šabloną, iš karto tiksliai matysite, kiek ji jums kainuos).

Individualaus dizaino trūkumai:

 1. Nematote ką perkate

(Užsisakant individualų dizainą, negalite žinoti, kaip tiksliai atrodys pabaigtas produktas, tačiau mes klientams visada pateikiame dizaino klausimyną, pagal kurį yra kuriamas interneto svetainės ar internetinės parduotuvės dizainas, atitinkantis jų norus ir poreikius. Taip pat labai svarbu, kad dizainas būtų ne tik patrauklus, tačiau svarbiausia patogus vartotojams, o jo struktūra atitiktų interneto (internetinės) svetainės, internetinės (elektroninės) parduotuvės ar mobiliosios aplikacijos specifikaciją pagal klientų išsakytus poreikius.)

 1. Kaštai

(Kuriant individualią internetinę svetainę, elektroninę parduotuvę ar mobiliąją aplikaciją išaugą kaštai, tačiau tikriausiai žinote, kad tik nuo investicijos dydžio priklausys norima grąža).

 1. Laikotarpis

(Kuriant individualią internetinę svetainę, elektroninę parduotuvę ar mobiliąją aplikaciją labai sunku nustatyti, kiek laiko gali užtrukti jos kūrimas. Daug dalykų priklauso nuo projekto dydžio, klientų norų, iškeltų reikalavimų, interneto svetainės, internetinės parduotuvės, mobilios aplikacijos (APP) funkcionalumo ir t.t. Dideli projektai gali užtrukti iki vienerių metų ar net gi ilgiau)

Individualaus dizaino privalumai

 1. Optimizavimas

(Kuriant individualią interneto svetainę ar elektroninę parduotuvę galvojama ne tik apie jos grožį, tačiau ir apie vartotojų elgseną, patogumą, kodo „švarumą“, sukurto produkto greitį, o svarbiausia, kad ji būtų pritaikyta paieškos varikliams, su kuriais yra glaudžiai susijęs ir vidinis SEO).

 1. Dizainas pagal jūsų poreikius ir verslo specifiką

(Kuriame išskirtinį dizainą atsižvelgdami į vyraujančias tendencijas, vartotojų elgseną internete bei į pačią inovaciją. Tinkamai išskirsime jūsų prekinį ženklą, kuriamo produkto ar paslaugos patikimumą bei unikalumą. Išskirtinis, unikalus dizainas padės išsiskirti iš konkurencinės aplinkos.

 1. Sudėtingų problemų sprendimas

(Kuriant individualių internetinės svetainės, elektroninės parduotuvės ar mobiliosios aplikacijos (APP) dizainą galima išspręsti įvairias problemas bei optimizuoti darbų ir pinigų kaštus. Kuriant individualiai, galima sudėlioti darbus taip, kad jie vyktų sklandžiai, o produktas neštų pelną ir naudą.)

Taigi, galime teigti, kad individualus dizainas bei individualūs sprendimai turėtų atnešti daugiau naudos, nei šabloninė tema.

Jei norite patikimos interneto svetainės, internetinės parduotuvės ar mobiliosios aplikacijos (APP), su individualiu dizainu – kreipkitės ir mes Jums padėsime, nes sėkmė yra tinkamo sprendimo kūrinys.

Susisiekite su Mumis

Mes pasiruošę kalbėtis ir norėtume Jus išgirsti.Užpildykite esančią formą ir mes būsime vienu laipteliu arčiau Jūsų.

Metalo g. 2, Vilnius