Intraneto sistemų kūrimas

Intraneto sistemų kūrimas

Įmonės viduje lyg skruzdėlyne – darbuotojai dirba kaip tos darbštuolės skruzdėlytės. Kiekvienas savo srities specialistas turi savo pareigas ir funkcijas, atlieka darbus ir jam skirtas užduotis. Tačiau iš išorės nesimato viduje verdančio darbo, nes apie vidinę įmonės veiklą žino tik kolektyvas. Įmonėje visuomet daug darbų, tad reikalingi sprendimai-priemonės padedančios efektyviai dirbti ir pagreitinti vidinius įmonės procesus. Viena iš tokių priemonių yra IT sprendimas – vidinė sistema (intranetas). Ypač šiais laikais, kai darbas nuotoliu tapo įprastinis, o ir su popieriais po biurą lakstyti jau „nebemadinga“.  

Intranetas yra sistema, kuri skirta vidiniams įmonės reikalams ir darbams. Tokia vidine sistema patogiau, lengviau ir greičiau įmonės viduje keistis, dalintis informacija, naujienomis, dokumentais, garso ir vaizdo įrašais. Ši sistema leidžia efektyviai organizuoti įmonės veiklą ir tobulinti vidinius procesus bei taupyti laiką. Taip pat naudojantis šia sistema darbuotojai glaudžiau bendrauja ir bendradarbiauja, kas daro teigiamą įtaką įmonės darbinei atmosferai ir darbo rezultatams. Ir visiškai nesvarbu, ar tai smulkus verslas, ar tai yra didelė įmonė – vienareikšmiškai yra reikalinga vidinė sistema.

Vidinės sistemos kūrimas ir įdiegimas

Galvojant apie intraneto naudojimą savo įmonėje būtina žinoti vieną svarbų dalyką – kad ne vykdoma veikla turi prisitaikyti prie sistemos, o vidinė sistema turi būti pritaikyta įmonės vykdomai veiklai, jos darbiniams procesams. Todėl, kad intraneto sistemų yra įvairiausių. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog visos vidinės sistemos tokios pat, bet taip nėra. Jos skirtingos, nes pritaikomos pagal kiekvienos įmonės poreikius. Dėl to labai svarbu yra išsiaiškinti, ko iš tiesų reikia Jūsų įmonei, kad sukurtas intranetas būtų maksimaliai naudingas ir jo vertė įmonės viduje tik augtų.

Žinant poreikius ir lūkesčius yra įgyvendinamas intraneto kūrimo projektas, o po to atliekamas vidinės sistemos diegimas Jūsų įmonėje. Iškart po to įmonės administracija ir darbuotojai yra supažindinami, kaip veikia sistema ir galima pradėti dirbti. Naudojimasis intranetu yra paprastas ir lengvas, tikrai greitai perprantamas, dėl to nereikia jaudintis. Tad nuo pat pirmų dienų visi pastebės vidinės sistemos naudą ir svarbą įmonės darbui. Be to, administracijos vadovybė džiaugsis priėmusi teisingą sprendimą, nes efektyvesnis darbas atneša ne tik puikius rezultatus, bet ir didesnį pelną!

Be to, sistemą galima tobulinti atsiradus naujiems poreikiams – integruoti modulius (pvz., apskaitos, kontrolės, pardavimų,…), komunikacijos priemones. Kad galima būtų efektyviau organizuoti ir skirstyti resursus, vadyti projektus ir kt., planuoti darbus ir optimizuoti procesus ir jų atlikimo laiką.

Net jei jau turite kažkokią sistemą – puiku, nes sistemas galima apjungti ir turėti dar daugiau naudos. Intranetas – įmonės valdymo priemonė, su kuria matysite automatizuotą įmonės vykdomą veiklą vos vienu mygtuko paspaudimu!

Vidinės sistemos kūrimas ir įdiegimas
Kodėl verta rinktis vidinę sistemą (intranetą)?

Kodėl verta rinktis vidinę sistemą (intranetą)?

  1. Naudojantis intranetu išvengiama informacijos praradimo ar nutekėjimo, nes tik gavėjas gauna jam skirtą informaciją ir, pvz., jokie laiškai nenueina į „spamą“ ar kitur.

  2. Viskas vienoje vietoje – komunikacija, informacijos talpykla, priminimai ir tiesiog erdvė vidiniams įmonės poreikiams tenkinti.

  3. Laiko ir kitų sąnaudų taupymas.
  4. Užtikrintas konfidencialumas ir saugumas, nes prieigą prie sistemos turi tik įmonės darbuotojai.

  5. Nuolatinis tobulėjimas, nes intranetas – puiki vieta idėjų generavimui, įgyvendinimui ir darbinių procesų tobulinimui. Tuo labiau, jog ir patys darbuotojai keičiasi patirtimi ir gerina savo darbo kokybę.

Kaip ir atliekant kiekvieną darbą – reikia tikrai gero įrankio, kad dirbtųsi „kaip per sviestą“. Tuomet galima žymiai daugiau padaryti ir, svarbiausia, dirbti lengvai ir nesikankinant bei negaištant laiko smulkmenoms, nereikalingiems dalykams. Todėl intranetas (vidinė sistema) ir yra tas geras įrankis, kurį verta rinktis kiekvienai įmonei norinčiai sistemizuoti, tobulinti vidinę veiklą ir gerinti darbinę atmosferą.

Intranetas – įmonės „varikliukas“

Norite sužinoti, kas naujo Jūsų įmonėje? Gal reikia kažkokio dokumento? Tiesiog užeikite į savo įmonės intraneto sistemą. Tokios nėra? Tuomet pats laikas užsakyti intraneto kūrimą ir vidinės sistemos diegimą! Jei įmonės vidiniai procesai išsiskiria iš kitų – ne problema, nes kiekvienai įmonei – sukuriama tik jai pritaikyta individualizuota vidinė sistema. Kreipkitės jau dabar ir aptarsime intraneto sprendimą Jūsų įmonei!

Intranetas – įmonės „varikliukas“

Susisiekite su Mumis

Contact Us