Kiek kainuoja sukurti aplikacijos dizainą: įtakos veiksniai ir paslaugos

Ar kada nors susimąstėte, kas yra geras sprendimas mobiliesiems ar žiniatinkliui? Technologijų krūva, unikali idėja, patogumas vartotojui ar puikus dizainas?

Programėlės dizainas, susidedantis iš vartotojo patirties ir vartotojo sąsajos (UX/UI), neabejotinai sudaro gerą pagrindą tolesniam aplikacijos kūrimo procesui. Manome, kad jus domina galimos programėlės kūrimo išlaidos ir kokios procedūros bei paslaugos nustato šios kainodaros pagrindą.

Paprastai APP kūrimo išlaidų mažinimas neatrodo teisingas sprendimas, nes taip sukuriamas visos skaitmeninės sistemos pagrindas.

Kiek kainuoja tinkamai sukurti programėlę? Jei užduodate tą patį klausimą, šio straipsnio pabaigoje sužinosite atsakymą. Mes apžvelgsime šiuos punktus:

 • programėlių dizaino vaidmenį jūsų skaitmeniniame versle
 • pagrindiniai veiksniai, turintys įtakos APP kūrimo išlaidoms
 • apytikslė kiekvienos paslaugos mobiliosios programėlės dizaino kaina

Perskaitę šį straipsnį suprasite visą dizaino kūrimo procesą ir galutinį atsakymą į klausimą „kiek kainuoja sukurti programėlę?

Aplikacijos dizaino kūrimo išlaidos: kodėl jums reikia šios paslaugos

Remiantis Statista, 25% visų mobiliųjų aplikacijų yra naudojamos tik vieną kartą ir tada ištrinamos. Labai dažnai tokį žemą vartotojų išlaikymo lygį lemia prastas APP naudojimo patogumas. Tiesą sakant, 70% internetinių įmonių žlunga dėl šio veiksnio.

Norint išvengti tokios situacijos, labai svarbu, kad APP dizainas būtų sprendžiamas labai tiksliai pradiniuose programinės įrangos kūrimo proceso etapuose.

Kiek kainuoja sukurti aplikaciją ir ar APP programavimas yra tas pats, kas aplikacijos dizaino kūrimas?

Tai dažnas klausimas tarp verslo savininkų, kurie siekia APP kūrimo idėjos. Labai svarbu suprasti, kad aplikacijos dizainas ir aplikacijos kūrimas yra dvi skirtingos paslaugos. Išsiaiškinkime juos ir apibrėžkime pagrindinius kiekvieno iš jų principus.

APP kūrimas yra paskutinis APP kūrimo žingsnis ir techninis funkcijų, kurias reikia pridėti prie programėlės, įgyvendinimas. Tačiau prieš kūrimo etapą vyksta daug kitų procesų, vienas iš jų yra dizainas.

APP dizainas yra orientuotas į problemų sprendimą. Pagrindinė aplikacijos idėja yra išspręsti vartotojų skausmo taškus. Pagrindinė klaida, kurią galite padaryti, būtų bandyti nukopijuoti konkurento sprendimą, neišnagrinėjus tikslinės auditorijos poreikių ir problemų. Mobiliosios programėlės kūrimo procesas yra sudėtingas.

Skirtumas tarp UX ir UI APP dizaino

Kiek kainuoja sukurti programėlę pačiam? Tai dar vienas populiarus klausimas tarp tų, kurie tyrinėja APP dizaino sritį. Nors viską galima padaryti patiems, reikia suprasti mobiliojo UX principus, gerai išmanyti mobiliųjų programėlių kūrimo įrankius ir apskritai mokėti kurti programėlę.

Tik patyręs UX/UI dizaineris žino visas programėlės piešimo proceso ypatybes, projektavimo standartus, gaires, kurių reikia laikytis, ir punktus, kurie padeda sukurti geriausią aplikacijos dizainą konkrečiai nišai ir produkto koncepcijai.

Apibendrinant: norint atsakyti į klausimą „kiek kainuoja sukurti programėlę?“, būtina atlikti konkretų, gerai apgalvotą projekto planavimo procesą, įeinantį į programėlės dizainą. Būtent todėl svarbu kreiptis į tikrus šios srities profesionalus.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kokie veiksniai sudaro galutinę APP kūrimo kainą.

Procesai ir paslaugos, turinčios įtakos APP dizaino kūrimo išlaidoms

Kiek kainuoja sukurti programėlę? Na, neįmanoma įvertinti APP kūrimo išlaidų, nežinant visų šios procedūros aspektų.

Programėlės kūrimo procesas yra sudėtingas ir gali apimti šias paslaugas: tyrimus, mobilųjį UX – vartotojo patirtį, UI – vartotojo sąsają, susijusią su vaizdine dizaino dalimi, ir prekės ženklo kūrimą.

Procesai ir paslaugos, turinčios įtakos APP dizaino kūrimo išlaidoms

Suprasdami šią procedūrą galėsite geriau suprasti, kaip apskaičiuojamos APP kūrimo išlaidos, ir gauti aiškų atsakymą į klausimą „kiek kainuoja sukurti mobilios aplikacijos dizainą?

1 – Programėlės verslo ir technologijų komponentų tyrimas

Šis pradinis etapas padeda sukurti puikų aplikacijos dizainą būsimam sprendimui. Daug laiko paprastai skiriama tyrimams, kurie liečia tikslinę auditoriją, konkurenciją ir pagrindines rinkos tendencijas. Be kruopštaus tyrimo ir kiekvieno aspekto supratimo sunku žinoti, kaip sukurti mobiliąsias programėles, kurios būtų populiarios ir patogios vartotojui.

Šiame etape, vadinamame „Discovery“, APP kūrėjas ir verslo analitikas tiria tam tikrą rinkos nišą, leidžiančią pažvelgti į aplikacijos idėją iš skirtingų pusių. Rinkos situacijos supratimas padeda nustatyti pagrindines stipriąsias ir silpnąsias konkuruojančių aplikacijų vietas ir kaip šiuos iššūkius galima sušvelninti būsimame dizaino paraiškų teikimo procese.

Tada, išanalizavę naujausias mobiliųjų programėlių sąsajos dizaino tendencijas, jie gali pasirinkti geriausią praktiką, kuri padėtų jiems priimti sprendimą, kaip kurti aplikaciją.

Labai svarbu apibrėžti aplikacijų pajamų gavimo strategiją. Kaip nemokamos programos uždirba pinigus? Į šiuos ir kitus klausimus gali atsakyti verslo analitikas.

Atlikus tyrimą, komanda parengia projekto minčių,vizijos žemėlapį ir produktų apžvalgą su išsamiomis funkcijomis. Visos šios medžiagos bus toliau naudojamos kuriant mobiliąją aplikaciją.

Išlaidos, susijusios su šiuo pradiniu aplikacijos atradimo etapu vienam projektui dėl:

 • APP sudėtingumas
 • valandų, reikalingų verslo reikalavimams rinkti ir analizuoti
 • planuojant atitiktį techniniam įgyvendinimui
 • funkcijų, kurias reikia apsvarstyti, skaičius
 • padengtų platformų skaičius
 • valandų, praleistų komandos susitikimuose su verslo analitiku, programinės įrangos architektu ir UX/UI dizaineriu

Skaitykite toliau, kad rastumėte atsakymą į klausimą „kiek kainuoja sukurti dizainą programėlei“, gautą iš dviejų pagrindinių programėlės kūrimo paslaugų – vartotojo patirties (UX) ir vartotojo sąsajos (UI).

2 – Vartotojo patirties dizainas

Prototipų kūrimas arba mobilusis UX dizainas yra viena iš pagrindinių paslaugų programėlės dizaino kūrimo procese. Atsižvelgiant į projekto sudėtingumą, tai gali apimti pradinį sistemos eskizą arba tiesiogiai sukurti UX laidinius rėmus. Tai turi įtakos bendram prototipo sąnaudų įvertinimui.

Patikrinkime daugiau informacijos apie tai, kas gali būti įtraukta kuriant UX programėlėje

Eskizai

Jei projektas tikrai sudėtingas, jame yra daug funkcijų ir sudėtinga naršyti, galima pradėti nuo eskizų kūrimo etapo. Tada bendra programėlės koncepcija pateikiama laisvu formatu – tai galima padaryti rankiniu būdu arba naudojant mobiliųjų programėlių projektavimo įrankius, tokius kaip Figma, Sketch, Balsamiq, UXPin ir kt. Dažniausiai eskizai kuriami siekiant parodyti tik pagrindinius dalykus ir sudėtingiausius APP mechanizmai.

APP dizainas: eskizų pavyzdys

Okursa verslo analitikas ir UX/UI dizaineris yra atsakingi už eskizus. Jie sukuria juos kartu su pasirenkamomis verslo analizės paslaugomis, susijusiomis su rinkos ir konkurencijos tyrimais. Taigi, kai klausiate įmonės „kiek kainuoja sukurti APP dizainą?“, reikia atminti, kad ši paslauga taip pat yra įtraukta į bendras grafinio dizaino išlaidas.

Vidutinis eskizų kūrimo laikas yra apie 16–24+ valandas.

UX Wireframes

Skirtingai nuo eskizų, UX Wireframes kuriami dažniausiai naudojant tam skirtus mobiliųjų programėlių projektavimo įrankius. Šiame etape dizaineriai nustato būsimos programėlės struktūrą, sutelkdami dėmesį į jos tinkamumą naudoti ir srautą.

Pagrindinė UX Wireframes užduotis yra sukurti vizualią programėlės koncepciją, kuri tarnautų kaip bendras gaminio ir visos mechanikos supratimas. UX yra APP pagrindas ir žingsnis į galutinę mobiliosios aplikacijos sąsają.

Kai klausiate „kiek kainuoja sukurti programėlės dizainą?“ svarbu atsiminti, kad šis etapas labai prisideda prie galutinės kainos.

Vidutinis laikas, skirtas sukurti mobiliuosius UX Wireframes, svyruoja nuo 1–2 valandų kiekvienam unikaliam aplikacijos ekrano dizainui ir 20–30 minučių kiekvienam pavaldžiam ekranui.

Verta paminėti: aplikacijų kūrimo metodai ir praktika nestovi vietoje ir yra skirti tobulinti ir pagreitinti su dizainu susijusius procesus. Šiomis dienomis tokie projektavimo įrankiai kaip Figma leidžia gaminių eskizus paversti Wireframes , kurie tiesiogiai atitinka UX projektavimo standartus. Tai padeda pagreitinti aplikacijos UX kūrimo laiką ir logiškai sumažinti programėlės kūrimo išlaidas.

UX Wireframes su Native UI Elementais

„Figma“ kartu su kitais pažangiais projektavimo įrankiais gali padėti pritaikyti detalesnę dizaino struktūrą, pridėti konkrečių šriftų, mygtukų ir valdymo stilių bei kitų Native UI komponentų net UX projektavimo etape.

Kai kuriuose projektuose šis dizainas gali atitikti pagrindinę aplikacijos sąsają ir būti naudojamas mažiems projektams, siekiant patvirtinti idėją, MVP arba pirmąją produkto versiją visavertėje sistemoje. Taikant tokį efektyvų metodą kuriant produktą, gali labai sumažėti visos mobilios aplikacijos dizaino kūrimo išlaidos.

UX Wireframes su Native vartotojo sąsajos elementais pavyzdys

Pastaba: aplikacijos dizainas kuriamas kiekvienai operacinei sistemai (iOS, Android) atskirai, nes jis turėtų atitikti konkrečias platformos gaires, pvz., Žmogaus sąsajos gaires, Android dizaino gaires. Taip pat, atsakant į klausimą „kiek kainuoja sukurti programėlės dizainą“ abiem operacinėms sistemoms, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad programėlės antrai platformai sukūrimas paprastai užima pusę laiko.

Taikant šį pažangesnį metodą, vienam programėlės ekranui sukurti vidutiniškai prireikia 1,5–2,5 valandos, o kiekvienam pavaldžiam ekranui – 30–40 minučių.

Tačiau kai kuriais atvejais dizaineriai negali priimti paruoštų naudoti vartotojo sąsajos komponentų. Vietoj to, jie turi juos sukurti nuo nulio; pavyzdžiui, konkretūs grafikai, diagramos, piktogramos ir kt.

Čia mes pereiname prie projektavimo etapo, kuriame sukuriama vartotojo sąsaja. Ilgainiui tai užtrunka daugiau laiko ir baigiasi brangiau. Štai kodėl skaičiuojant aplikacijos dizaino kūrimo išlaidas, geriau į tai atsižvelgti.

3 – Vizualus dizainas

Vizualinis dizainas yra susijęs su bendravimu su vartotojais ir yra vienas geriausių būdų perteikti produkto idėją ir išspręsti problemas pasitelkiant vizualinius sprendimus. UI maketai yra sukurti remiantis UX Wireframes ir įkūnija stilizuotą aplikacijos dizainą, kad ji išsiskirtų iš kitų programėlių ir sukurtų unikalų APP dizainą.

Aplikacijų dizainas: UI maketų pavyzdys

UI dizaino paslaugos apima prekės ženklą, spalvų schemas, vidinius sluoksnius ir bendrą aplikacijos išvaizdą. Dizaineriai taip pat sprendžia įvairių tipų turinio rodymo klausimą, kuriam reikia daug kūrybiškumo ir patirties.

Prieš kurdami visą vartotojo sąsają, dizaineriai gali sukurti porą vartotojo sąsajos maketų, kad pademonstruotų skirtingus požiūrius į stilių, skirtingų elementų, formų, atspalvių, spalvų schemų naudojimą ir pan.

Mood Board – Idėjos – Temos pavyzdys

Kiek kainuoja sukurti programėlės dizaino vartotojo sąsajos požiūriu?

Čia pateikiamas aplikacijos kūrimo išlaidų paskirstymas:

 • Idėjos vizijos kūrimas – 6-8 val
 • UI maketo pavyzdžio kūrimas – 16–20 valandų 2–3 stiliaus parinktims, rodomoms 1–2 pagrindinių aplikacijų ekranuose
 • Galutinis vartotojo sąsajos maketo kūrimas – 1–2 valandos viename unikaliame ekrane su paprastu aplikacijos dizainu ir 16–20 valandų vienam unikaliam įmantresnio dizaino ekranui

Daugelis veiksnių gali turėti didelės įtakos galutinei vartotojo sąsajos aplikacijos projektavimo kainai, įskaitant pasirinktą stilių, bendrą sudėtingumą, piktogramos kūrimą. Tiesą sakant, piktogramos sukūrimas gali užtrukti iki 4 valandų, jei atsižvelgsime į kai kurias abstrakčias sąvokas, kurias reikėtų perteikti vaizdinėmis priemonėmis. Štai kodėl labai sunku atsakyti „kiek kainuoja sukurti programėlės dizainą?” nežinodamas visų reikalavimų.

4 – Prekės ženklas

Prekės ženklo kūrimas yra dar vienas svarbus mobiliųjų aplikacijų sąsajos kūrimo etapas, nes jis apima logotipų, šriftų ir prekės ženklo iliustracijų kūrimą. Prekės ženklo kūrimas prasideda nuo Mood Board kūrimo, o tada pereina prie logotipo dizaino.

Logotipo dizaino pavyzdžiai

Logotipo kūrimas yra sudėtingas procesas, kurį sudaro trys etapai:

 1. Pradinis tyrimas ir idėjos vystymas

Dizaineriai kuria idėjos viziją, tyrinėja naujausias tendencijas nišoje ir apskritai rinkoje, piešia eskizus ranka. Kai kuriems logotipų tipams, pvz., neturintiems pasirinktinių šriftų, nereikia ranka piešti eskizų.

 1. Pavyzdžio kūrimas

Po pirminio tyrimo ir šrifto pasirinkimo etapo dizaineriai pradeda kurti pavyzdžius. Įprastai sukuriama bent 6 logotipų pavyzdžiai su skirtingais požiūriais į stilių, vizualizaciją ir bendrą idėjos pateikimą. Logotipas turi būti unikalus ir atitikti bendrą aplikacijos nuotaiką.

 1. Logotipo užbaigimas

Tai etapas, kai dizaineriai klientui pristato galimus logotipus, aptaria kiekvieno iš jų idėjas ir nusprendžia dėl galutinės logotipo versijos. Kartu su klientu dizaineriai užbaigia logotipo kūrimą; jie gali sujungti kelis pavyzdžius į vieną logotipą, keisti spalvas ar elementus ar net sugalvoti naują logotipo idėją.

Kai mūsų klientai klausia „kiek kainuoja sukurti aplikacijos dizainą“, logotipo sukūrimo kaina įtraukiama kaip atskira paslauga. Vidutinė logotipo dizaino kaina tiesiogiai priklauso nuo vidutinio laiko, kurio reikia šiam dizainui.

 • Pradinis tyrimas ir idėjos vystymas – 8-16 valandų (priklausomai nuo pasirinkto stiliaus ir sudėtingumo)
 • Pavyzdžių sudarymas – 16-24 val
 • Logotipo užbaigimas (priklausomai nuo pakeitimų, kuriuos reikia atlikti, skaičiaus ir jų sudėtingumo)

Dažnai prekės ženklo knyga taip pat sukuriama siekiant parodyti logotipo naudojimą įvairiose vietose. Ši prekės ženklo knyga skirta iliustruoti rekomenduojamus logotipų išdėstymo fonus, inversijas, horizontalias ir vertikalias parinktis, rekomenduojamą skiriamąją gebą ir kt.

Šią medžiagą galima naudoti reklamuojant naują aplikaciją per žiniasklaidą, kad būtų sukurtas prekės ženklo atpažinimas ir jo pateikimo nuoseklumas.

Prekės ženklo knygos sukūrimas paprastai užtrunka 8–16 valandų, o tai taip pat turi įtakos galutinei mobiliosios programėlės dizaino kainai.

5 – Iliustracijos ir animacijos

Iliustracijos, paprastai sukurtos naudojant „Adobe Illustrator CC“, padeda perteikti mobiliosios programėlės funkcijos idėją arba bendrą aplikacijos koncepciją. Iliustracijos gali būti skirtingų stilių, bet visada turi atitikti bendrą APP dizaino koncepciją. Laikas, kurio reikia vienai iliustracijai sukurti, priklauso nuo sudėtingumo, stiliaus sampratos, aprėpiamų bruožų ir kt. Iliustracijos, kuriose vaizduojami žmonės ir unikalūs personažai, sukuriamos skiriant daugiausiai laiko.

Labai dažnai iliustracijos sukuriamos programėlės įvedimo procesui ir susideda iš mažiausiai trijų unikalių vaizdų. Vidutinis jų kūrimo laikas yra nuo 16 iki 42 valandų.

Jei klausiate „kiek kainuoja sukurti dizainą programėlei?“, nesitikėkite, kad šios išlaidos bus įtrauktos. Jie pateikiami kaip papildomas įvertinimas ir gali žymiai padidinti galutines aplikacijos kūrimo išlaidas.

Animacijas kurti dar sunkiau nei iliustracijas. Šie dinamiški vaizdai arba objektai paprastai kuriami naudojant „Adobe After Effects“. Aplikacijų dizaino srityje išskiriami du animacijų tipai.

 • Pasirinktiniai perėjimai yra unikalūs būdai, kaip pavaizduoti ekrano atnaujinimą, animuotus vietos rezervavimo ženklus, perėjimus iš vieno ekrano į kitą, būsenos animaciją, animuotus mygtukus ir kt. Pasirinktiniai perėjimai padeda sukurti tikrai unikalaus stiliaus ir dizaino aplikaciją.
Aplikacijos animacija: individualių operacijų pavyzdys
 • Iliustruotos animacijos nereikalauja papildomų paaiškinimų. Šie judantys paveikslėliai paprastai naudojami įjungimui, pamokoms, pasveikinimo ekranams ir kt.
Iliustruotos animacijos pavyzdys

Kiek kainuoja sukurti aplikacijos dizainą su unikaliomis iliustracijomis ir animacijomis?

Turime paminėti, kad šie procesai yra gana daug laiko reikalaujantys. Vienos iliustruotos animacijos kūrimas gali užtrukti iki visos savaitės. Tačiau kūrėjai gali naudoti vaizdo įrašus ir GIF, kurie jau buvo sukurti animacijai įgyvendinti.

Kalbant apie pasirinktinius perėjimus, situacija yra visiškai priešinga. Dizaineriai šioms užduotims skiria mažiau laiko. Užduotis tenka kūrėjams sugalvoti geriausius būdus, kaip įgyvendinti pasirinktinius perėjimus.

Kaip matote, atsakymas į klausimą „kiek kainuoja sukurti app dizainą? skiriasi priklausomai nuo programėlės ir priklauso nuo daugelio veiksnių. Pasirinktas stilius, bendro dizaino sudėtingumas ir animacijos bei iliustracijų poreikis prisideda prie galutinių aplikacijos dizaino išlaidų.

Kiek kainuoja sukurti mobilios aplikacijos dizainą: įtakos veiksniai

Kaip jau minėjome, programėlės projektavimo kainos apskaičiavimas yra sudėtingas procesas. Čia apžvelgsime pagrindinius veiksnius, turinčius įtakos galutinei aplikacijos kūrimo kainai.

Platformų skaičius
Ar jums reikia sukurti APP tik vienai operacinei sistemai – „iOS“ ar „Android“? O gal reikia sukurti programėlę abiem? Jei nuspręsite pastarąjį, tai dvigubai padidins aplikacijos kūrimo išlaidas, nes dizaineriai turės skirti daugiau laiko šiai užduočiai atlikti. Paprastai įmonės pradeda kurti iOS programėles ir tada pritaiko dizainą Android. Tačiau skirtingos įmonės į procesą žiūri skirtingai.

Geografija
Programėlių mobiliesiems dizaino paslaugų kaina gali labai skirtis, atsižvelgiant į šalį, kuriai nuspręsite perduoti programėlių mobiliesiems dizainą.

Nors kai kurie regionai gali atrodyti patrauklesni dėl mažesnių tarifų, galbūt geriau būtų ieškoti geriausio kokybės ir kainos santykio. Štai kodėl reikia paklausti, kiek kainuoja sukurti programėlę konkrečioje šalyje, o ne apskritai.

Sudėtingumas
Kaip ir tai, kaip mobiliosios programėlės kūrimo išlaidų paskirstymas priklauso nuo sprendimo, kurį reikia sukurti, sudėtingumo, išskirtinumo poreikis taip pat lemia, kiek kainuos APP dizainas.

Galite nuspręsti dėl paprasto ir lakoniško aplikacijos dizaino naudodami standartinius mygtukus, raginimus veikti, vaizdus ir elementus, kurie atitinka konkrečios platformos stiliaus vadovus. Pirmoje APP versijoje rekomenduojamas pagrindinis dizainas, kad būtų sumažintos APP kūrimo išlaidos.

Pagrindiniam aplikacijos dizainui sukurti reikia maždaug 1,5–2,5 valandos kiekvienam unikaliam ekranui ir 30–40 minučių kiekvienam pavaldžiam.

Kiek kainuoja sukurti aplikacijos dizainą: Native vs Išskirtiniai elementai Native aplikacijai

Individualios aplikacijos dizaino kaina yra didesnė, nes dizaineriai turi pridėti prie pagrindinio dizaino. Vidutinis kiekvienos sąsajos pavyzdžio sukūrimo laikas gali svyruoti nuo 16 iki 34 valandų. Taip pat, po dizaino stiliaus patvirtinimo, sukurti unikalų ekraną prireiks 2-3 valandų.

Hybrid aplikacijos dizaino kaina gali būti šiek tiek mažesnė, nes reikia tinkinti tik vieną ar du pagrindinės aplikacijos dizaino elementus. Visi šie elementai yra įvertinti papildomai ir turi įtakos bendroms aplikacijos dizaino kūrimo išlaidoms.

Norėdami apibendrinti, pažiūrėkite į toliau pateiktą lentelę, kurioje pateikiama informacija apie pagrindines, unikalias ir mišraus aplikacijos dizaino išlaidas. Šie skaičiai padės geriau suprasti projektavimo procesą ir galiausiai atsakyti į klausimą „kiek kainuoja sukurti aplikacijos dizainą?

ParinktysPastebėjimaiValandosKaina (nuo 40€/val.)
Eskizai– sukurtas laisvu formatu
– gali prilygti žemo tikslumo UX Wireframes
– komandinis verslo analitiko, programinės įrangos architekto ir dizainerio darbas
~16 – 24+~650 – 1,000+
Standartinis APP dizainas– naudoja pagrindines projektavimo praktikas
– taip pat vadinami didelio tikslumo UX Wireframes
~40 – 60+~1,600 – 2,400+
Individualus APP dizainas– padaromi 2-3 dizaino pavyzdžiai
– apima individualius dizaino elementus
– dar vadinami vartotojo sąsajos maketais
~60 – 80+~2,400 – 3,200+
Iliustracijos~ 3 paveiksliukai~16 – 32+~650 – 1,280+
Prekės ženklas– logo sukūrimas~24 – 40+~1,000 – 1,600+
Komandos susitikimai (atradimo etape)– verslo poreikių surinkimas
– atitikimas būsimam techniniam įgyvendinimui
~15 – 20+~600 – 800+
Periodinės kito dizainerio apžvalgos~4 – 6+~160 – 240+

Kaina apskaičiuojama pagal projektavimo paslaugų tarifą 40 € per valandą Šiaurės -Rytų Europoje (Lietuvoje). Dažnas atvejis, kad tarifas būna daug didesnis dėl projekto dydžio sudėtingumo, rimtumo, kuriam reikia daug labiau patyrusių darbuotojų, kurių valandinis yra daug didesnis


Kiek kainuoja sukurti programėlę nežinant vidutinio UX/UI dizainerio valandinio tarifo? Štai kodėl turėtumėte užduoti kitą klausimą – „kiek uždirba aplikacijų dizaino kūrėjai?

Vėlgi, aplikacijos projektavimo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, o vienas iš jų yra regionas, kuriame nuspręsite projektavimo užduotis perduoti kitiems. Grafikos dizainerių paslaugų kaina Šiaurės/Rytų Europoje yra nuo 30–40 € per valandą.

Jei nuspręsite sukurti paprasto dizaino aplikaciją, APP projektavimo kaina prasidės nuo 5000 € už vieną platformą. Kai kurių animacijų, iliustracijų ar individualaus dizaino elementų įtraukimas padidins aplikacijos dizaino kūrimo išlaidas.

Peržiūrėkite toliau pateiktą lentelę, kad suprastumėte, kiek kainuoja sukurti aplikacijos kainą, atsižvelgiant į skirtingus sudėtingumo lygius ir platformų skaičių.

Paprastas APP dizainas (1 platforma)APP dizainas didelės apimties aplikacijos (1-2 platformos)Sudėtingas APP dizainas (2 platformos)
APP dizainas nuo 40€ už valandą5,000+15,000+25,000+

Kiek kainuoja sukurti aplikacijos dizainą: esmė

Gavus atsakymą į klausimą „kiek kainuoja sukurti programėlės dizainą?“, gali kilti klausimas, ar investuoti į aplikacijos dizainą, ar ne. Investuodami į UX galite sutaupyti iki 50% sugaišto kūrimo laiko ir sumažinti tikimybę, kad jūsų aplikacija nesulauks rezonanso su tiksliniais vartotojais.

Tuo pačiu metu galite optimizuoti aplikacijos dizaino kūrimo išlaidas, naudodamiesi šiais patarimais:

 • Gerai suplanuokite savo projektą (nepamirškite atradimo etapo)
 • Pasamdykite profesionalų programinės įrangos projektavimo ir kūrimo įmonę
 • Aktyviai dalyvaukite projektavimo procese

Programos dizaino kaina gali labai skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių. Taigi kurdami programėlę atkreipkite dėmesį į sąnaudas formuojančius veiksnius, tokius kaip UX ir UI sudėtingumas, prekės ženklo elementai ir platformų skaičius.

Taip pat, sudarę visų reikalavimų sąrašą ir pasirinkę funkcijas, kurias norėtumėte matyti savo programėlėje, galėsite sudaryti apytikslę programėlės projektavimo kainą ir įgyvendinimui reikalingą biudžetą.

Norite sukurti nuostabų programos dizainą?

Susiekite su mumis. Mes jums padėsime.

Susisiekite su Mumis

Contact Us