Logotipų kūrimas

Logotipas – Jūsų verslo sėkmės augimo pradžia!
Logotipas – Jūsų verslo sėkmės augimo pradžia!

Logotipas yra įmonės veiklą identifikuojantis simbolis, dėl kurio atpažįsta ir vertina bei pasitiki. Koks jis? Įsimintinas, originalus, paprastas, ilgaamžis, patrauklus, funkcionalus, simbolizuojantis vykdomą veiklą – taip galima apibūdinti gerą logotipą.

Jei kažkada giminės turėdavo savo herbus ir tokias šeimas labai gerbdavo, jos turėdavo daugiau privalumų, tai dabar kiekviena įmonė privalo turėti savo logotipą. Kodėl privalo? Įsivaizduokite žmogų, kuris sakytų – „aš kilmingasis“, negalėdamas parodyti herbo, o gal net nepriklausantis tokiai giminei. Arba žmogelį, kuris prisistatytų įmonės darbuotoju, bet negalėtų to įrodyti (neturėtų su savimi vizitinės ar darbuotojo pažymėjimo). Panašiai yra ir su įmonių logotipu. Tik tai nėra kilmingųjų privilegija, o kiekvieno verslo būtinybė. Dėl kurio žymiai paprasčiau „plaukioti“ verslo jūroje ir pasiekti geresnių rezultatų. Tuo labiau, jog logotipas – firminio stiliaus pagrindas. Kokybiškai sukurtas logotipas ne tik suteikia pasitikėjimo, bet ir perduoda žinią, komunikuoja su nuolatiniais ir potencialiais klientais. Reprezentuoja įmonę kaip patikimą paslaugų teikėją ir / ar prekių tiekėją.

Logotipų kūrimas

Viskas, kas yra logotipe – turi vienu metu atspindėti, simbolizuoti įmonės veiklą ir, žinoma, atrodyti paprastai, minimalistiškai, patraukliai. Todėl turi būti kruopščiai apgalvota kiekviena detalė, kiekviena linija ir spalvos, kurios bus logotipe. Tai itin svarbu, nes naudojant įvairių matmenų logotipą gali nesimatyti arba susilieti viso logotipo detalės. Tačiau svarbiausia, kad logotipas būtų unikalus kaip rankų darbo papuošalai.

Logotipas – Jūsų veidas ne tik internete, tačiau ir visame pasaulyje. Logotipų kūrimas yra daug iššūkių reikalaujantis dalykas, nes būtent jis parodo Jūsų identitetą. Jums neužteks tik interneto svetainės ar internetinės (elektroninės) parduotuvės siekiant atkreipti vartotojų dėmesį. Taip pat be logotipo Jūs negausite tinkamų rezultatų naudodamiesi socialinių tinklų marketingu, „Google Ads“ ar remarketingu. Tik tada, kai turėsite gerą logotipą Jus lengvai atpažins ir įsimins potencialūs klientai. Logotipas suteiks galimybę išsiskirti iš konkurencinės aplinkos. Norėdami gauti maksimalius rezultatus Jums taip pat reikės tvirto ir gero įmonės įvaizdžio – firminio stiliaus.

Logotipų kūrimas
Logotipo kaina

Logotipo kaina

arba – kokie yra logotipų kūrimo ypatumai?

Kiek kainuoja logotipas? Iš tikrųjų tai geras klausimas. Tačiau iš pradžių norėtųsi pasiteirauti – kokio logotipo norėtumėte? Tiksliau – kiek galėtumėte ir norėtumėte į jį investuoti? Tuo labiau, jog skirti daugiau lėšų profesionaliam logotipo kūrimui tikrai verta, nes kokybiškas logotipas tampa lyg įrankiu, kuris pritraukia klientus ir didina pelną. Todėl „logo“ nėra vien tik – tiesiog gražus paveiksliukas, kaip kai kurie leidžia sau taip pagalvoti.

Pasaulyje logotipo kūrimo kaina svyruoja nuo nulio iki milijono ar net daugiau. Įdomu, ar ne? Taip sakant, kokybės ir kainos santykis. Taip yra dėl to, kad logotipo kaina priklauso nuo tokių dalykų: kaip vyksta logotipo kūrimo procesas, kiek laiko yra skiriama logotipo kūrimui ir kokią patirtį turintis dizaineris ir / ar specialistų komanda dirba. Taip pat į kainą įeina išlaidos susijusios su logotipų kūrimu.

Tad galima suskirstyti logotipų kūrimo procesus pagal kainas: pigūs, vidutiniški, brangūs. Todėl, kad būtent kūrimo procesas daro didžiausią įtaką logo kainai.

 

1) Pigus logotipo kūrimo variantas.

Jei Jūs tik įkūrėte savo verslą, „startup`ą“ ar ketinate įsteigti įmonę – pradžiai gali tikti ir paprastas logotipas, kuris kainuos Jums tiek, kiek už jį tuo momentu galite sumokėti. Toks logotipas kuriamas atsižvelgiant į kliento pageidavimus, skonį, mėgiamas spalvas ir kt. Sukuriamas vienas ar porą variantų, iš kurių klientas gali pasirinkti. Tuomet išsiunčiami failai. Skamba gražiai, bet tai ne viskas, kas turi būti atlikta kuriant logotipą (palyginimui, kai kuria profesionalai už atitinkamą kainą). Todėl turėkite omenyje, jog kai tik verslui pradės sektis arba atsiras investicijos – iš karto užsakykite tikrai gerą – profesionalų logotipo kūrimą arba esamo logotipo atnaujinimą ir patobulinimą. Tačiau verslo pradžioje visada galite palaukti – iš pradžių neturėti jokio logotipo, o po kurio laiko užsakyti logotipą. Todėl, kad žymiai geriau sekasi, kai verslas turi savo itin kokybiškai sukurtą unikalų logotipą.

 

2) Vidutiniškos kainos logotipo kūrimo variantas.

Toks logotipo kūrimo procesas prasideda nuo tyrimo (kliento vykdoma veikla, jo konkurentai ir kt.). Taip pat yra aptariama su klientu, kokie jo norai, pageidavimai. Tuomet generuojama idėja / idėjos, kuriamas logotipo dizainas ir ruošiami logotipo eskizai. Po to klientui yra pristatomas logotipas (argumentai, panaudojimo variantai ir t. t.). Prireikus vykdomi tobulinimo darbai ir korekcijos. Papildomai ruošiami kitų spalvų logotipai ir kiti dalykai. Tokiu atveju logotipas kainuoja daugiau, bet yra žymiai vertingesnis ir naudingesnis.

 

3) Brangus logotipo kūrimo variantas.

Logotipo kūrimo procesas vyksta panašiai kaip ir vidutinės kainos logo kūrimas. Tačiau šiuo atveju dirba visa specialistų komanda arba net kelios komandos sudarytos iš nemažą patirtį turinčių dizainerių ir rinkodaros profesionalų. Svarbu paminėti, jog tokiam darbui skiriama žymiai daugiau laiko ir resursų. Šitaip gaunamas ne tik logotipas ir jo variantai, bet ir, pvz., prekinio ženklo strategija, firminio stiliaus atributika ir t. t.

Kaip matote, logotipo kūrimas turi išties nemažai ypatumų. Ir tai nėra paprasta užduotis – nupiešti paveiksliuką, nes tai yra didžiulis darbas, kuris turi būti tinkamai įvertinamas. Todėl nerekomenduotina kurti logotipą patiems arba ieškotis nemokamo logotipų kūrimo. Geriau tai patikėti profesionalams ir pasistengti užsakyti kuo geresnės kokybės logotipo kūrimą. Tik su tikrai geru logotipu pasieksite daugiau savo versle!

Nepasiduokite abejonėms ir mes rasime kelią iki Jūsų klientų minčių. Puiku, jei žinote, ko norite ar net turite idėją. Padėsime priimti tinkamiausią sprendimą! Kartu su Jumis sukursime sėkmingą ir Jūsų verslui geriausią logotipą!

Kodėl verta?

Pažvelkime į dideles tarptautines kompanijas ir jų logotipus. Kaip jos taptų populiarios neturėdamos logotipo? Kaip jas atpažintų? Kaip jų potencialūs klientai ir nuolatiniai pirkėjai ieškotų prekių parduotuvėse?

Jis (pirkėjas) atėjęs į parduotuvę (kurioje tokių pačių prekių pasirinkimas yra didžiulis) turbūt sakytų:

„Ieškau kažko, nežinau ir nepamenu ko, bet tai tikrai gera prekė, tad noriu ją vėl įsigyti, bet, deja, neprisimenu pavadinimo, o gal tokio ir nėra, gal kažkas buvo ant etiketės, bet ar ji nusitrynė, o gal aš ją nuplėšiau ir išmečiau, žodžiu man reik šitos prekės“.

Tiesiog įdomu, kaip jaustųsi pardavėja tokiu atveju, kai klientas nori kažko, bet nežino ko?

Tačiau dar įdomiau būtų tokią prekę susirasti elektroninėje parduotuvėje, kurioje šimtai įvairiausių gamintojų prekių ir tereikia iš sąrašo išsirinkti logotipą ir / ar paieškos laukelyje įrašyti gamintojo pavadinimą.

Išvada akivaizdi – logotipas yra būtinas!

Įkūrėte įmonę ar pradėjote vykdyti individualią veiklą? O gal jau seniai turite įmonę, bet vis dar neturite logotipo, o gal jis toks senas, kad jau nemalonu į jį žiūrėti? Tiesą sakant, tai nėra gerai, bet ši problema lengvai išsprendžiama – sukursime logotipą, kuris leis pasiekti tikslus Jūsų versle ir žymiai daugiau uždirbti!

Geriausius logotipų sprendimus kuriame Vilniuje. Tačiau Jūs galite būti nors ir kitame pasaulio krašte, juk susitikti galime ir virtuliai!

Kodėl verta susikurti logotipą?

Susisiekite su Mumis

Contact Us