Informacinių sistemų kūrimas

Informacinių sistemų kūrimas

Didžiuliai informacijos srautai, didėjančios darbo apimtys, laiko trūkumas – dėl šių ir kitų priežasčių yra itin sudėtinga užtikrinti, kad darbai būtų atlikti laiku. Be to, atsiranda nemažai problemų: painiava su duomenimis, praleistos užklausos, nepatenkinti klientai dėl neįvykdytų užsakymų, užstrigęs darbo procesas įmonėje, sustojusi gamyba, netvarka sandėlyje ir kt. Todėl vis dažniau iškyla informacinių sistemų būtinybė, kad būtų optimizuota veikla, užtikrintas sklandus darbo procesas ir minimalizuotos išlaidos.

Informacinė sistema – vertingas sprendimas Jūsų įmonei!

Informacinė sistema (IS) – kai kiekvienas skaičius, duomuo, ataskaita, klientas ir bet kokia kita informacija per akimirką po ranka, pakanka vos vieno ar kelių paspaudimų ir tai jau ekrane.

IS (informacinė sistema) yra kaip platforma, kurioje telpa labai daug informacijos ir ji nuolatos apdorojama, kad vartotojas iš karto gautų tai, ko jam reikia ir to nereiktų ieškoti, nes duomenys po apdorojimo yra generuojami pagal atitinkamus poreikius. Be to IS sudaryta iš: įvairių dalių, duomenų bazių, modelių ir į ją gali būti integruotos kitos informacinės sistemos. Dėl to IS esant būtinybei galima tobulinti ir vystyti.

Informacinės sistemos privalumai:

 • sistema pritaikyta Jūsų veiklai ir poreikiams;
 • funkcionalumas ir integralumas;
 • intuityvus ir lengvas naudojimas;
 • užtikrintas saugumas.

Kiekvienam verslo sektoriui – po informacinę sistemą!

Projektai, pramonė, gamyba, paslaugos, buhalterija, transportavimas, sandėliavimas – šie ir daug kitų verslo sferų susiduria su dideliu informacijos kiekiu. Todėl vidinė sistema (informacinė sistema) organizacijoje gali labai palengvinti ne tik darbą, bet ir optimizuoti įmonės kaštus bei srautus. Tačiau visi verslo sektoriai yra skirtingi dėl darbo procesų, veiklos ir kitų dalykų. Tad kiekvienai reikia jai skirtos informacinės sistemos, kuri būtų pritaikyta vykdomai įmonės veiklai.

Nors informacinės sistemos kuriamos individualiai kiekvienai įmonei, tačiau IS yra skirstomos ir pagal veiklos specifiką.

 • Verslo valdymo sistemos (VVS).
  Įmonės poreikiams pritaikytas įrankis integruojamas į visas verslo veiklas ir darbo procesus lengvesniam valdymui ir geresniam resursų panaudojimui.

 • Klientų valdymo sistemos (CRM).
  Klientų duomenys, kontaktai ir jų aktyvumas; susitikimų ir skambučių registravimas; laiškų ir naujienlaiškių kūrimas, siuntimas ir stebėsena; sandorių kiekiai ir vertė; įvairios ataskaitos; užduotys ir priminimai bei daug kitų dalykų, kurie pagreitina darbą su klientais.

 • Logistikos sistemos.
  Logistikos sektoriaus sistema skirta valdyti vidinius procesus ir optimizuoti bei greitinti logistinius darbus.

 • Projektų valdymo sistemos.
  Projektų valdymo sistema skirta lengvai, paprastai ir greitai valdyti, administruoti projektus ir visą informaciją susijusią su projektais.
 • Gamybos valdymo sistemos.
  Gamybos valdymo sistema skirta valdyti gamybos ir serviso sektorių darbo procesus.
 • Nekilnojamo turto sektoriaus valdymo sistemos.
  Informacinė sistema skirta valdyti klientų, NT objektų, sutarčių, patalpų nuomos ir kitą informaciją.

 • Pardavimų valdymo sistemos.
  IS skirta valdyti ir kontroliuoti pardavimus bei automatizuoti pardavimų procesus ir su jais susijusią informaciją.

 • Paslaugų valdymo sistemos.
  IS skirta valdyti srautus ir su paslaugomis susijusią informaciją.

 • Intraneto sistemos.
  Intraneto sistema įmonės vidiniams reikalams (patogiam dokumentų valdymui, apklausoms ir kt.), kad būtų automatizuoti darbiniai procesai ir būtų užtikrintas sklandus darbų vykdymas.

 • Apskaitos sistemos.
  Buhalterinė ir finansų apskaita.

Šiame sąraše nėra Jūsų įmonės veiklos sferos? Kreipkitės ir mes sukursime individualiai tik Jūsų įmonės veiklai skirtą informacinę sistemą!

Kiekvienam verslo sektoriui – po informacinę sistemą!
Sistemų kūrimas

Sistemų kūrimas

Informacinių sistemų kūrimas apima kelis etapus:

 1. Įmonės veiklos analizė;
 2. Problemų ir poreikių išgryninimas;
 3. IS sprendimo pateikimas;
 4. Informacinės sistemos kūrimas;
 5. Informacinės sistemos testavimas.

Turėkite omenyje, jog norint, kad informacijos valdymo sistemos kūrimas vyktų sklandžiai ir kad IS būtų individualizuota ir pritaikyta tik Jūsų įmonei, reikia nuolatinio glaudaus bendradarbiavimo, kad mes daugiau sužinotume ir geriau suprastume Jūsų įmonės veiklą, nes tik taip galima sukurti informacinę

Verslo pelnas didėja, kai yra sava informacinė sistema!

Kai matome sėkmingai klestintį verslą, žinome – kažkas priėmė drąsų sprendimą. Nedvejokite šiandien priimti tokio sprendimo. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime rasti sprendimo būdą ir jį įgyvendinti!

Verslo pelnas didėja, kai yra sava informacinė sistema!

Susisiekite su Mumis

Contact Us