Loading
Okursa

VISOS PASLAUGOS

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS
image title
Jūsų internetinė svetainė - Jūsų veidas internete. Mes padėsime Jums atrasti kelią į klientų širdis. Sukursime pridėtinę vertę bei suteiksime naujų galimybių Jūsų verslui.
Continue Reading
image title
Yra dvi medalio pusės, viena - gerai sukurta interneto (internetinė) svetainė ar internetinė (El.) parduotuvė, kita – tinkama optimizacija paieškos varikliams („Google“, „Bing“, „Yahoo“, „Baidu“ ir t.t.)  – SEO optimizacija arba kitaip optimizavimas paieškos sistemoms.
Continue Reading
image title
Šiandieninio pasaulio neįsivaizduojame be socialinių tinklų, kaip „Facebook“, „Instagram“, „YouTube“ ar pan. Didžioji dalis žmonių laisvą minutę išnaudoja socialiniams tinklams.
Continue Reading
image title
„Google Ads“ reklama, dažniausiai naudojama „Google“ paieškoje, „YouTube“ ir „Gmail“ yra viena iš populiariausių priemonių žinomumui, žmonių srautui, lankomumui, pelno didinimui paskatinti.
Continue Reading
image title
Logotipas - jūsų veidas ne tik internete, tačiau ir visame pasaulyje. Logotipų kūrimas yra daug iššūkių reikalaujantis dalykas, nes būtent jis parodo jūsų identitetą
Continue Reading
image title
Remarketingas – persekiojanti reklama, tiems asmenims, kurie buvo apsilankę Jūsų interneto svetainėje, internetinėje parduotuvėje ir domėjosi Jūsų paslaugomis ar  produktais.
Continue Reading