Loading
Okursa

SEO paslaugos

SEO paslaugos

Yra dvi medalio pusės, viena – gerai sukurta interneto (internetinė) svetainė ar internetinė (El.) parduotuvė, kita – tinkama optimizacija paieškos varikliams („Google“, „Bing“, „Yahoo“, „Baidu“ ir t.t.) – SEO optimizacija arba kitaip optimizavimas paieškos sistemoms.

Be tinkamos optimizacijos paieškos sistemoms interneto (internetinėse) svetainėse ar internetinėse (El.) parduotuvėse, prarandate galimybę būti matomi ir lengvai randami interneto platybėse. Tai gali turėti labai daug įtakos Jūsų verslo įrankio generuojamoms pajamoms. Tik tinkamai susitvarkius vidinį bei išorinį SEO, galima tikėtis žmonių srauto, na ir žinoma, pelno.

Rizika visada išlieka, tik išmokite ją suvaldyti, o ne jos vengti. Susisiekite ir mes padėsime Jums atrasti naujų klientų.

 

Išorinis SEO

Turint gerą verslo įrankį, tinkamai optimizuotą vidinį SEO pats metas atkreipti dėmesį į dar vieną dalyką – išorinį SEO. Norėdami būti Google paieškoje tarp TOP 10 pozicijų ir turėti ilgalaikę naudą, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, būtina atkreipti dėmesį ir į išorinį SEO. Svarbu paminėti, kad pasaulyje net ~92 proc. pirminių paieškų  vyksta naudojant „Google“ paieškų sistemą.

Jei Jūsų biudžetas ribotas ir norite momentinės reklamos internete, pvz. sezoniškos, naudojant „Google Ads ar tiesiog „Google Adwords“, mielai pasiūlysime Jums šią paslaugą, tačiau visgi ilgalaikėje perspektyvoje, organinis ir nenutrūkstamas informacijos srautas yra daug naudingesnis bei reikšmingesnis. Daugumos žmonių naudojami naršyklės įskiepiai, blokuoja tokiu būdu kuriamas reklamas. Visgi, jei jūsų svetainė natūraliai atsiras tarp „Google“ TOP 10, Jūsų nuoroda bus matoma ir pasiekiama visą parą, už tai papildomai nemokant.

 

Atkreipkite dėmesį ir į savo informacijos ieškojimo įpročius –  tiek Jūs patys, tiek  potencialūs jūsų klientai, informacijos dažniausiai ieško  būtent tarp šių nuorodų. Kaip bebūtų gaila, tačiau jeigu Jūsų nėra tarp „Google“ TOP 10 – nėra ir internete.

Jei norite būti matomi, plėstis, augti ir atsirasti tarp „Google“ TOP 10 nuorodų Lietuvoje, Anglijoje, Airijoje, Amerikoje, o galbūt ir Kinijoje siekiate padidinti pajamas, apyvartą, žinomumą – susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!

Nebijokite investuoti ir augti. Ne tik svajokite, bet ir imkitės veiksmų drauge su mumis!

Susisiekite su Mumis

Mes pasiruošę kalbėtis ir norėtume Jus išgirsti.Užpildykite esančią formą ir mes būsime vienu laipteliu arčiau Jūsų.

Metalo g. 2, Vilnius