SEO paslaugos

* Kaina skaičiuojama individualiai, po pirminio konkurencinės aplinkos tyrimo ir svetainės audito.

Nuo 500€/ mėn. *

Maži Lietuvos verslai, dažniausiai veiklą vykdantys tam tikrame mieste arba nišinės el. parduotuvės.

Nuo 2000€/ mėn. *

Didelės elektroninės parduotuvės konkurencingose nišose.


SEO paslaugos

Jeigu Jūsų verslo nesimato saityne – toks verslas išvis neegzistuoja. Tačiau, kad būtumėte internete – tereikia SEO.

Šiais laikais verslas ir SEO turi būti lyg „In“ ir „Jang“ – vienas kitą papildančios dalys, sudarančios visumą. Viena dalis – gerai sukurta interneto (internetinė) svetainė ar internetinė (el.) parduotuvė, kita – tinkama optimizacija paieškos varikliams („Google“, „Bing“, „Yahoo“, „Baidu“ ir t. t.) – SEO optimizacija arba kitaip vadinamas optimizavimas paieškos sistemoms.

Interneto svetainė arba elektroninė parduotuvė be SEO yra kaip automobilis be ratų. Kaip ir viskas yra, bet nesugeba važiuoti ir tuo labiau – įsibėgėti. Be tinkamos optimizacijos paieškos sistemoms Jūsų interneto (internetinės) svetainės ar internetinės (el.) parduotuvės praranda galimybę būti matomos ir lengvai randamos interneto platybėse. Tai gali turėti labai daug įtakos Jūsų verslo įrankio generuojamoms pajamoms. Tik tinkamai susitvarkius vidinį ir išorinį SEO, galima tikėtis žmonių srauto ir, žinoma, pelno.

SEO – kas tai?

Arba kaip atrodo strategija paremtas procesas

SEO (ang. Search Engine Optimization) – optimizavimas paieškos sistemoms. (Deja, bet apsieinama be lietuviškos santrumpos atitikmens.) Paprastai kalbant, tai procesas padedantis padaryti taip, kad tam tikra informacija būtų greičiau randama vartotojų. Pavyzdžiui, į Google paieškos laukelį įrašote raktinį žodį ir iškrenta rezultatai. 1-ojo Google puslapio rezultatai – tie, kuriems atliktas SEO, tai yra svetainės, e. parduotuvės ir kt.

STRATEGIJA – be jos neįmanomas profesionalus SEO. Reikia kruopščiai viską ištirti, išanalizuoti, paruošti strategiją ir tik po to pagal planą vykdyti SEO darbus, kurių kiekis ir atlikimo laikotarpis priklauso nuo užsakovo poreikių ir skirto biudžeto.

SEO procesas

SEO procesas, žinoma, priklauso nuo to, kokius tikslus iškėlėte (padidinti lankomumą ir / ar pardavimus) ir kokias SEO paslaugas užsakėte. Tačiau SEO paketas atrodytų taip:

  1. Rinkos ir konkurentų analizė. Svetainės auditas. Tyrimo rezultatai ir išvados.
  2. Raktažodžiai. Analizė ir tinkamų raktažodžių ir raktinių frazių parinkimas. Šiuo atveju ypač svarbu, ko ieško Jūsų potencialūs klientai.
  3. Vidinis optimizavimas. Svetainės vidaus „tvarkymas“.
  4. Svetainė ir jos visi puslapiai tiesiog privalo labai greitai krautis – ir ne tik dėl to, jog nedidėtų atmetimo rodiklis. Vartotojams svarbu iš karto pamatyti svetainę, kai tik nuspaudė mygtuką ir jie tikrai neturi kantrybės laukti.
  5. Tekstai, nuotraukos, video – viskas turi būti tinkamai optimizuota ir būtinai pagal naujausius paieškos sistemų reikalavimus.
  6. Tolesnis svetainės vystymas, plėtojimas.
  7. Atnaujinimas ir priežiūra. Nuolatos stebima, ar viskas tinkamai veikia, kokie rezultatai ir efektyvumas. Esant būtinybei, atliekami papildomi darbai. Taip pat, atsiradus naujoms prekėms, paslaugoms ar jų kategorijoms atliekami SEO darbai (tyrimas, raktažodžiai ir kt.).

Tačiau verta žinoti vieną svarbų dalyką (kuris, beje, aktualus visame pasaulyje) – SEO specialistai negali padaryti stebuklo, bet gali sudaryti visas sąlygas tam stebuklui įvykti. (Stebuklu vadinamos aukščiausios Google pozicijos.)

Labai svarbu suvokti, jog SEO – nėra vieną kartą suteikiama paslauga, kuri įvykdoma per vieną dieną. To dažniausiai nori klientai, bet, deja, taip nėra ir negali būti. Todėl, kad optimizacija paieškos sistemoms yra ilgalaikis ir nuolatinis procesas. Juk savaime suprantama, jog norint, kad verslas augtų – reikia daug dirbti, taip ir su interneto svetainės / e. parduotuvės SEO – būtinas nuolatinis darbas, kad būtų rezultatas.

SEO – kas tai
Vidinis SEO

Vidinis SEO

Tai optimizacija svetainės viduje – kiekvieno puslapio ir visos svetainės apskritai. Pagrindinės dalys: raktažodžiai (tyrimas, išrinkimas tikslinių), struktūra, nuorodos, url‘ai, turinio optimizavimas, UX – vartotojo patirtis, atitinkami CTA mygtukai (call to action).

Tačiau SEO specialistai, kad ir kokie GERI savo srities ASAI yra, bet jeigu svetainėje nėra turinio arba jo yra per mažai, tai nepadės jų profesionalumas. Todėl, kad yra reikalingi tinkami tekstai, vaizdinė medžiaga ir taip pat turi būti atitinkamas jos kiekis su reikiamais raktažodžiais ir raktinėmis frazėmis. Be to, geriausiai traktuojamas yra unikalus turinys (content`as), absoliučiai visas. Jokiu būdu negalima kopijuoti iš kitų svetainių, nes tai neigiamai veikia svetainę. Tad šiuo atveju galima pasitelkti ir SEO tekstų rašytojus arba kurtis pačiam atsižvelgiant į SEO rekomendacijas ir raktažodžių sąrašą.

Išorinis SEO

Turint gerą verslo įrankį ir tinkamai optimizuotą vidinį SEO – pats metas atkreipti dėmesį į dar vieną dalyką – išorinį SEO. Norėdami būti Google paieškoje tarp TOP 10 pozicijų ir turėti ilgalaikę naudą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, tiesiog būtinas yra išorinis SEO. Svarbu paminėti, kad pasaulyje net ~92 proc. pirminių paieškų vyksta naudojant „Google“ paieškų sistemą.

Jei Jūsų biudžetas ribotas ir norite momentinės reklamos internete, pvz., sezoniškos, naudojant „Google Ads“ ar tiesiog „Google Adwords“, mielai pasiūlysime Jums šią paslaugą. Tačiau visgi ilgalaikėje perspektyvoje, organinis, nenutrūkstamas informacijos srautas yra daug naudingesnis ir reikšmingesnis. Dauguma žmonių naudoja naršyklės įskiepius, kurie blokuoja tokiu būdu kuriamas reklamas. Todėl, jei Jūsų svetainė natūraliai atsiras tarp „Google“ TOP 10, tai Jūsų nuoroda bus matoma ir pasiekiama visą parą, už tai papildomai nemokant.

Atkreipkite dėmesį ir į savo informacijos ieškojimo įpročius –  tiek Jūs patys, tiek Jūsų potencialūs klientai, informacijos dažniausiai ieško būtent tarp šių nuorodų. Kaip bebūtų gaila, tačiau jeigu Jūsų nėra tarp „Google“ TOP 10 – tai Jūsų tiesiog nėra internete.

Išorinis SEO
SEO kaina

SEO kaina

SEO paslaugų kaina priklauso nuo to, kokį SEO pasirinksite – vidinį ar išorinį, taip pat nuo to, kiek norėsite į tai investuoti. Bet kokiu atveju SEO yra būtinas, kad Jūsų web‘as ar eshop‘as būtų matomas, greitai randamas ir dažnai lankomas. Kadangi kiekvienas projektas yra individualus, tai ir kaina yra atitinkama. 

Jei pageidaujate mažai sumokėti, o gauti daug ir kokybiškai – per daug norite. Jeigu ir rastumėte tokį variantą – žinokite, jog pigiai – nereiškia gerai. Profesionalūs specialistai pigiai nedirba ir negali sau to leisti. Nebent profesionalai galėtų suteikti SEO konsultaciją tiems, kas visgi nori ryžtis daryti SEO pats. Tačiau vertėtų žinoti, jog geriausi rezultatai pasiekiami pasitelkiant SEO specialistus.

Beje, SEO paslaugų užsakymas pareikalaus ne tik Jūsų pinigų, bet ir glaudaus bendradarbiavimo. Dėl to, jog tik Jūs daugiausia žinote ir galite papasakoti apie savo vykdomą veiklą, įmonę ir savo klientus.


Nebijokite investuoti ir augti. Ne tik svajokite, bet ir imkitės veiksmų drauge su mumis!

Jei norite būti nuolatos matomi, plėstis, augti ir atsirasti tarp „Google“ TOP 10 nuorodų Lietuvoje, Anglijoje, Airijoje, Amerikoje, o galbūt ir Kinijoje bei siekiate padidinti pajamas, apyvartą, žinomumą – susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!

Vilnius – čia dirbame, bet su savo klientais dažnai bendraujame ir bendradarbiaujame ne tik Vilniuje, bet ir nuotoliniu būdu, tad profesionalias SEO paslaugas teikiame, kad ir kur bebūtų mūsų klientų verslas – Lietuvoje ar užsienyje.

Rizika išlieka visada, tik reikia išmokti ją suvaldyti, o ne jos vengti. Kreipkitės ir mes padėsime Jums atrasti naujų klientų, tapti žinomais ir padidinti pelną.

Susisiekite su Mumis

Contact Us