Patirtimi paremtos

SEO paslaugos

Vykdome sėkmę nešančias SEO kampanijas. Seo paslaugos atliekamos panaudojant turimas žinias, įgūdžius ir patirtį. Sekame naujausias tendencijas ir naujoves. Stengiamės, kad būtų išnaudotos visos organinės paieškos galimybės.
* Kaina skaičiuojama individualiai, po pirminio konkurencinės aplinkos tyrimo ir svetainės audito. Dirbame su visais įmanomais raktiniais žodžiais susijusiais su Jūsų projektu.

SEO – kas tai?

Arba kaip atrodo strategija paremtos SEO paslaugos

SEO (ang. Search Engine Optimization) – optimizavimas paieškos sistemoms. (Deja, bet apsieinama be lietuviškos santrumpos atitikmens.) Paprastai kalbant, tai procesas padedantis padaryti taip, kad tam tikra informacija būtų greičiau randama vartotojų. Pavyzdžiui, į Google paieškos laukelį įrašote raktinį žodį ir iškrenta rezultatai. 1-ojo Google puslapio rezultatai – tie, kuriems atliktas SEO, tai yra svetainės, e.parduotuvės ir kt.

STRATEGIJA – be jos neįmanomos profesionalios SEO paslaugos. Reikia kruopščiai viską ištirti, išanalizuoti, paruošti strategiją ir tik po to pagal planą vykdyti SEO darbus, kurių kiekis ir atlikimo laikotarpis priklauso nuo užsakovo poreikių ir skirto biudžeto.

Mažos apimties projektai: paslaugas siūlančios svetainės, nišinius produktus parduodančios elektroninės parduotuvės, kur konkurencija nėra didelė.

Nuo 400€ / mėn.

Vidutinės apimties projektai: elektroninės parduotuvės, vidutinės konkurencijos paslaugas teikiančios svetainės.

Nuo 1000€ / mėn.

Didelės apimties projektai: didelį puslapių / produktų kiekį turinčios elektroninės parduotuvės, konkuruojančios su elektroninės prekybos rykliais.

Nuo 2000€ / mėn.

Aukštos konkurencijos projektai užsienio rinkose, reikalaujantys didesnio kiekio resursų (nuorodų, projektui skiriamo laiko)

Nuo xxxx€ / mėn.

Nemokama SEO analizė Jūsų svetainei

Ar jūsų svetainė yra nematoma paieškos rezultatuose? Nesijaudinkite – mes Jums padėsime! Parašykite arba paskambinkite mums +370 673 07718 ir mes Jums padėsime pakilti į Google Olimpo kalną!

Contact Us

SEO optimizacija orientuota į maksimalų rezultatą

SEO įrankiuose: Google Analytics, Search Console ir kt. esančių duomenų vertinimas kombinuojant su kliento žiniomis ir turima / pateikiama informacija. Nuo pat bendradarbiavimo pradžios glaudžiai bendraujame su klientu, konsultuojamės siekdami suprasti poreikį ir pasiekti geriausią rezultatą bei naudą klientui.

Tolimesniame etape identifikuojame kertines vietas / klaidas, kurių korekcijos gali atnešti optimalų rezultatą per trumpiausią įmanomą skiriamą laiką. Naudojantis SEO įrankių teikiamais duomenimis, kliento pateikiama informacija ir poreikiais, atliktomis konkurentų analizėmis, vertinant techninę svetainės būklę, yra sudaromas individualus SEO optimizacijos planas rezultatams ir naudai pasiekti.

Nors Google deklaruoja, kad reitingavimo faktorių yra daugiau nei keli šimtai, tačiau, jų visų atitikimas nėra vienodai svarbus siekiant organinių pozicijų ir srauto svetainėje. Šioje vietoje mes išskiriame svarbiausias / kertines vietas, kurių korekcijos gali atnešti didžiausią naudą per mažiausią įmanomą skiriamą laiką dirbant su SEO optimizacija.

Net jei jau atlikti SEO darbai – negalima atsipalaiduoti. Būtinas nuolatinis stebėjimas, rezultatų analizavimas. Dažnai į atliktus optimizavimo veiksmus, tokius, kaip tekstinio turinio parengimas, nuorodų įgijimas reaguoja ir konkurentai, todėl privalome juos stebėti ir reikalui esant atsakyti atsakomaisiais veiksmais, pastatysiančiais konkurentus už mūsų nugaros.

Kokybiškų nuorodų įgijimas aukšto autoriteto internetinėse svetainėse pačioje pirminėje projekto stadijoje. Tiek vidinio, tiek išorinio SEO darbai, remiantis veikiančiomis darbų praktikomis turi būti atliekami kompleksiškai, todėl nėra ko laukti. Tam, kad projektas pradėtų „judėti“, pirmąsias nuorodas įgyjame tik pradėjus pirmuosius optimizacijos darbus.

Pasiekus pirminius rezultatus, ieškome tolimesnių projekto efektyvinimo galimybių, neleidžiame „stagnuoti“, turėdami mintyje besikeičiančią, į priekį judančią konkurencinę aplinką ir rinkos galimybes.

SEO kaina

SEO paslaugų kaina priklauso nuo to, kokį SEO pasirinksite – vidinį ar išorinį, taip pat nuo to, kiek norėsite į tai investuoti. Bet kokiu atveju SEO yra būtinas, kad Jūsų web‘as ar eshop‘as būtų matomas, greitai randamas ir dažnai lankomas. Kadangi kiekvienas projektas yra individualus, tai ir kainos yra atitinkamos. 

Jei pageidaujate mažai sumokėti, o gauti daug ir kokybiškai – per daug norite. Jeigu ir rastumėte tokį variantą – žinokite, jog pigiai – nereiškia gerai. Profesionalūs specialistai pigiai nedirba ir negali sau to leisti. Nebent profesionalai galėtų suteikti SEO konsultaciją tiems, kas visgi nori ryžtis daryti SEO pats. Tačiau vertėtų žinoti, jog geriausi rezultatai pasiekiami pasitelkiant SEO specialistus.

Beje, SEO paslaugos užsakymas pareikalaus ne tik Jūsų pinigų, bet ir glaudaus bendradarbiavimo. Dėl to, jog tik Jūs daugiausia žinote ir galite papasakoti apie savo vykdomą veiklą, įmonę ir savo klientus.


Nebijokite investuoti ir augti. Ne tik svajokite, bet ir imkitės veiksmų drauge su mumis!

Jei norite būti nuolatos matomi, plėstis, augti ir atsirasti tarp „Google“ TOP 10 nuorodų Lietuvoje, Anglijoje, Airijoje, Amerikoje, o galbūt ir Kinijoje bei siekiate padidinti pajamas, apyvartą, žinomumą – susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!

Vilnius – čia dirbame, bet su savo klientais dažnai bendraujame ir bendradarbiaujame ne tik Vilniuje, bet ir nuotoliniu būdu, tad profesionalios SEO paslaugos teikiamos, kad ir kur bebūtų mūsų klientų verslas – Lietuvoje ar užsienyje.

Rizika išlieka visada, tik reikia išmokti ją suvaldyti, o ne jos vengti. Kreipkitės ir mes padėsime Jums atrasti naujų klientų, tapti žinomais ir padidinti pelną.

SEO paslauga Kaip mes dirbame?

įsiklausydami į individualius kliento poreikius

SEO darbų kainos: lemiantys veiksniai

Jeigu Jūsų verslo nesimato saityne – toks verslas išvis neegzistuoja. Tačiau, kad būtumėte internete – tereikia SEO.

Šiais laikais verslas ir SEO turi būti lyg „In“ ir „Jang“ – vienas kitą papildančios dalys, sudarančios visumą. Viena dalis – gerai sukurta interneto (internetinė) svetainė ar internetinė (el.) parduotuvė, kita – tinkama optimizacija paieškos varikliams („Google“, „Bing“, „Yahoo“, „Baidu“ ir t. t.) – SEO optimizacija arba kitaip vadinamas optimizavimas paieškos sistemoms.

Interneto svetainė arba elektroninė parduotuvė be SEO yra kaip automobilis be ratų. Kaip ir viskas yra, bet nesugeba važiuoti ir tuo labiau – įsibėgėti. Be tinkamos optimizacijos paieškos sistemoms Jūsų interneto (internetinės) svetainės ar internetinės (el.) parduotuvės praranda galimybę būti matomos ir lengvai randamos interneto platybėse. Tai gali turėti labai daug įtakos Jūsų verslo įrankio generuojamoms pajamoms. Tik tinkamai susitvarkius vidinį ir išorinį SEO, galima tikėtis žmonių srauto ir, žinoma, pelno.

SEO optimizavimas: procesas

SEO procesas, žinoma, priklauso nuo to, kokius tikslus iškėlėte (padidinti lankomumą ir / ar pardavimus) ir kokias SEO paslaugas užsakėte. Tačiau SEO paketas atrodytų taip:
  1. Rinkos ir konkurentų analizė. Svetainės auditas. Tyrimo rezultatai ir išvados.
  2. Raktažodžiai. Analizė ir tinkamų raktažodžių ir raktinių frazių parinkimas. Šiuo atveju ypač svarbu, ko ieško Jūsų potencialūs klientai.
  3. Vidinis optimizavimas. Svetainės vidaus „tvarkymas“.
  4. Svetainė ir jos visi puslapiai tiesiog privalo labai greitai krautis – ir ne tik dėl to, jog nedidėtų atmetimo rodiklis. Vartotojams svarbu iš karto pamatyti svetainę, kai tik nuspaudė mygtuką ir jie tikrai neturi kantrybės laukti.
  5. Tekstai, nuotraukos, video – viskas turi būti tinkamai optimizuota ir būtinai pagal naujausius paieškos sistemų reikalavimus.
  6. Tolesnis svetainės vystymas, plėtojimas.
  7. Atnaujinimas ir priežiūra. Nuolatos stebima, ar viskas tinkamai veikia, kokie rezultatai ir efektyvumas. Esant būtinybei, atliekami papildomi darbai. Taip pat, atsiradus naujoms prekėms, paslaugoms ar jų kategorijoms atliekami SEO darbai (tyrimas, raktažodžiai ir kt.).
Tačiau verta žinoti vieną svarbų dalyką (kuris, beje, aktualus visame pasaulyje) – SEO specialistai negali padaryti stebuklo, bet gali sudaryti visas sąlygas tam stebuklui įvykti. (Stebuklu vadinamos aukščiausios Google pozicijos.) Labai svarbu suvokti, jog SEO – nėra vieną kartą suteikiama paslauga, kuri įvykdoma per vieną dieną. To dažniausiai nori klientai, bet, deja, taip nėra ir negali būti. Todėl, kad optimizacija paieškos sistemoms yra ilgalaikis ir nuolatinis procesas. Juk savaime suprantama, jog norint, kad verslas augtų – reikia daug dirbti, taip ir su interneto svetainės / e. parduotuvės SEO – būtinas nuolatinis darbas, kad būtų rezultatas.
UAB UHB Service
UAB UHB Service
Read More
Rekomenduoju! Operatyvūs, konkretūs, viskas laiku pagal planą. Gerą įspūdį padarė jau pirminis profesionalus komercinis pasiūlymas, o dar labiau džiugina, kad darbas vyksta sklandžiai, labai malonus bendravimas ir kokybiškas paslaugų suteikimas. 5 žvaigždutės iš 5 🙂
UAB SVALEX
UAB SVALEX
Read More
Noriu pasidalinti patirtimi dirbant su įmone Okursa ir jos vadovu Donatu. Viso bendradarbiavimo metu viskas vyko be priekaištų, komunikacija sklandi ir aiški, poreikio išaiškinimas puikus, įvykdymo terminai greiti, kaina konkurencinga. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.
VOITECH
VOITECH
Read More
Įmonė tvarkingai atliko pavestą darbą - esu patenkintas atlikta užduotim. Po svetainės sukūrimo įmonės vadybininkas Mindaugas padėjo su puslapio nustatymais. Rekomenduoju įmonę Okursa svetainės sukūrimui.

Vidinis SEO

Tai optimizacija svetainės viduje – kiekvieno puslapio ir visos svetainės apskritai. Pagrindinės dalys: raktažodžiai (tyrimas, išrinkimas tikslinių), struktūra, nuorodos, url‘ai, turinio optimizavimas, UX – vartotojo patirtis, atitinkami CTA mygtukai (call to action).

Tačiau SEO specialistai, kad ir kokie GERI savo srities ASAI yra, bet jeigu svetainėje nėra turinio arba jo yra per mažai, tai nepadės jų profesionalumas. Todėl, kad yra reikalingi tinkami tekstai, vaizdinė medžiaga ir taip pat turi būti atitinkamas jos kiekis su reikiamais raktažodžiais ir raktinėmis frazėmis. Be to, geriausiai traktuojamas yra unikalus turinys (content`as), absoliučiai visas. Jokiu būdu negalima kopijuoti iš kitų svetainių, nes tai neigiamai veikia svetainę. Tad šiuo atveju galima pasitelkti ir SEO tekstų rašytojus arba kurtis pačiam atsižvelgiant į SEO rekomendacijas ir raktažodžių sąrašą.

Išorinis SEO

Turint gerą verslo įrankį ir tinkamai optimizuotą vidinį SEO – pats metas atkreipti dėmesį į dar vieną dalyką – išorinį SEO. Norėdami būti Google paieškoje tarp TOP 10 pozicijų ir turėti ilgalaikę naudą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, tiesiog būtinas yra išorinis SEO. Svarbu paminėti, kad pasaulyje net ~92 proc. pirminių paieškų vyksta naudojant „Google“ paieškų sistemą.

Jei Jūsų biudžetas ribotas ir norite momentinės reklamos internete, pvz., sezoniškos, naudojant „Google Ads“ ar tiesiog „Google Adwords“, mielai pasiūlysime Jums šią paslaugą. Tačiau visgi ilgalaikėje perspektyvoje, organinis, nenutrūkstamas informacijos srautas yra daug naudingesnis ir reikšmingesnis. Dauguma žmonių naudoja naršyklės įskiepius, kurie blokuoja tokiu būdu kuriamą reklamą. Todėl, jei Jūsų svetainė natūraliai atsiras tarp „Google“ TOP 10, tai Jūsų nuoroda bus matoma ir pasiekiama visą parą, už tai papildomai nemokant.

Atkreipkite dėmesį ir į savo informacijos ieškojimo įpročius –  tiek Jūs patys, tiek Jūsų potencialūs klientai, informacijos dažniausiai ieško būtent tarp šių nuorodų. Kaip bebūtų gaila, tačiau jeigu Jūsų nėra tarp „Google“ TOP 10 – tai Jūsų tiesiog nėra internete.

Susisiekite su Mumis

Contact Us