Loading
Okursa

APP – mobilių aplikacijų kūrimas

APP – mobilių aplikacijų kūrimas

Mobilioji programėlė – „APP“

 

PATOGI, GREITA, PAPRASTA – žodžiai, apibūdinantys mobilią aplikaciją.

Todėl, kad būtent to reikia šiuolaikiniam žmogui ir kad viskas būtų po ranka, čia ir dabar, staigiai!!!

Mobili aplikacija, sntr. „APP“ – mobilioji programa išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir kitiems mobiliesiems įrenginiams. Tokios programėlės pritraukia žymiai daugiau naujų klientų, plečia auditoriją, skatina pardavimo procesus, didina pajamas ir turi dar daug kitų privalumų.

 

Kokia yra ji – mobili aplikacija – vartotojui?

 

Lengva it šilkas,

Patogi kaip sėdmaišis,

Paprasta kaip 2×2,

Patraukli kaip gražuolė,

Įtraukianti it veiksmo filmas

Ir dar tokia visa įdomi, pasakiškai graži, užhipnotizuojanti,…

 

Su Apps`ais“ – gyvenimas žymiai patogesnis!

Mobiliųjų programėlių (Apps`ų) kūrimas

 

Vartotojai jau nebėra tokie kantrūs kaip anksčiau, todėl mobiliosios aplikacijos turi būti sukurtos taip, kad žmogui būtų kuo lengviau naudotis. Tad greitas naršymas, patogus ir paprastas naudojimasis, patraukli išvaizda ir įtraukiantis turinys – mobiliųjų aplikacijų kūrimo pagrindas. Tuo labiau, jog kuo toliau, tuo daugiau žmonių naudoja mobiliuosius įrenginius dažniau nei kompiuterius. Tad mobilių programėlių kūrimo poreikis vis didėja ir mobiliųjų aplikacijų (APP) atsisiuntimo ir naudojimo mąstai be galo dideli. Aplikacijos kuriamos įvairiems tikslams – vienos skirtos įmonės darbams optimizuoti, tarsi vidinis verslo įrankis, kitos žinomumui, klientų rato didinimui, ar net žaidimų kūrimui.

Mūsų komanda išsiskiria tuo, kad mobilias aplikacijas (APP) kuriame naudojant „Native“ sistemų kalbas (Android ir iOS), o ne „Hybrid“. „Hybrid“ mobilių aplikacijų (APP) kūrimui naudojama, kai aplikacija yra maža ir turi mažai funkcijų. „Native“ mobilios aplikacijos (APP) yra greitesnės, stabilesnės ir lengviau palaikomos. „Hybrid“ aplikacijos veikia lėčiau, dažnai atrodo kaip mobilios svetainės versijos, neišnaudoja visų telefono galimybių, nėra taip lengvai pritaikomos prie naujų telefonų ir operacinės programos atnaujinimų.

 

Mobiliosios aplikacijos (Apps`ai) – gyvenimo dalis

 

Mobiliojo įrenginio naudojimas tapo neatsiejama žmonių gyvenimo dalimi. Viena iš priežasčių yra patogios ir įtraukiančios mobilios aplikacijos, nes tai, ko labiausiai prireikia žmogui – nuolatos po ranka: norimas produktas, paslauga, tiesiog informacija ar kt.

Tad mobiliųjų aplikacijų kūrimas turi tapti kiekvienos įmonės neatsiejama verslo dalimi!

 

Mobiliosios programos rinkoje

 

Tolesnis puikiai sukurtos mobiliosios aplikacijos planas: įvesti ją į rinką ir kad ji būtų matoma ir lengvai prieinama vartotojui. Atsižvelgiant į operacinę sistemą, programėlės talpinamos įvairiose mobiliųjų aplikacijų parduotuvėse („Google Play“, „Apple Store“ ir kt.). Ir žinoma, priežiūra, tobulinimas ir atnaujinimas – būtini dalykai efektyviai funkcionuojančiai mobiliai aplikacijai.

 

„Apps`ų“ (mobiliųjų programėlių) privalumai verslui

 

Pats aktualiausias jau nebe elektroninis verslas, o mobilusis verslas. Tai informacinių technologijų sprendimai pritaikyti mobiliesiems įrenginiams, t. y. mobilios programėlės. Investicijos tokioms aplikacijoms sukurti gana greitai atsiperka, nes įmonė tampa pranašesnė konkurenciniu atžvilgiu ir populiaresnė dėl naudojamų išmaniųjų technologijų.

Gebėjimas prisitaikyti prie gyvenimo realijų, pokyčių, naujovių ir tobulėjančių technologijų – užtikrina sėkmingą verslo egzistavimą, jo plėtrą ir vystymąsi.

Tad norint pasiekti kiekvieną vartotoją – potencialų klientą, reiktų geros programėlės (app‘so), kuri išpildo kliento norus ir poreikius. Todėl reikia tokios mobilios aplikacijos, kuri sužadintų vartotojus, kad jie įgytų naujų potyrių bei norėtų sugrįžti į šią aplikaciją vėl ir vėl. Jūsų vartotojai / klientai bus patenkinti, o Jūs – dar labiau, nes daugiau parduosite ir tapsite labiau žinomi rinkoje.

Tačiau mobilioji programa („App“) būtina ne tik dėl pajamų ir žinomumo didinimo. Ji reikalinga norint optimizuoti vidinius įmonės darbus. Tai leidžia sutaupyti laiko ir pinigų. Dažniausiai tokių aplikacijų kūrimas susijęs su darbų automatizavimu, darbo laiko optimizavimu, ataskaitų ruošimu ir procesų valdymu.

Tuo labiau, jog tai puiki galimybė nuolatos bendrauti su vartotoju – ir visiškai nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje ir laiko juostoje esate!!!

 

Mobilioji programėlė – Jūsų verslo dalis

 

Norite tobulėti ir didinti savo įmonės pelną?

Tuomet pats laikas užsakyti APP – mobilią programėlę už prieinamą aplikacijų kūrimo kainą.

Susisiekite su Mumis

Mes pasiruošę kalbėtis ir norėtume Jus išgirsti.Užpildykite esančią formą ir mes būsime vienu laipteliu arčiau Jūsų.

Metalo g. 2, Vilnius