Loading
Okursa

APP – mobilių aplikacijų kūrimas

APP – mobilių aplikacijų kūrimas

Mobiliųjų aplikacijų (APP) atsisiuntimo ir naudojimo mąstai be galo dideli. Jos yra kuriamos įvairiems tikslams – vienos skirtos įmonės darbams optimizuoti, tarsi vidinis verslo įrankis, kitos žinomumui, klientų rato didinimui, ar net žaidimų kūrimui.

Mūsų komanda išsiskiria tuo, kad mobilias aplikacijas (APP) kuriame naudojant „Native“ sistemų kalbas (Android ir iOS), o ne „Hybrid“.

„Hybrid“ mobilių aplikacijų (APP) kūrimui naudojama, kai aplikacija yra maža ir turi mažai funkcijų.

„Native“ mobilios aplikacijos (APP) yra greitesnė, stabilesnė bei lengviau palaikoma. „Hybrid“ aplikacijos veikia lėčiau, dažnai atrodo kaip mobilios svetainės versijos, neišnaudoja visų telefono galimybių, nėra taip lengvai pritaikomos prie naujų telefonų ir operacinės programos atnaujinimų.

Norite optimizuoti darbus, padidinti klientų ir pajamų skaičių ar tiesiog turite specifines užduotis – Jūs tinkamoje kryptyje. Beveik kiekvienos įmonės istorijoje yra mažiausiai vienas atvejis, kai Jūs turite neįtikėtinai pasikeisti, išbandyti naujas strategijas ir būdus, kad pakiltumėte į kitą lygį. Praleisite tą momentą ir pradėsite kristi. Nelaukite to momento – susisiekite su mumis.

Susisiekite su Mumis

Mes pasiruošę kalbėtis ir norėtume Jus išgirsti.Užpildykite esančią formą ir mes būsime vienu laipteliu arčiau Jūsų.

Metalo g. 2, Vilnius