Susisiekite su Mumis

Contact Us

APP – mobilių aplikacijų kūrimas

Tobulumas slypi paprastume, bet sudėtingiausia padaryti taip, kad būtų paprasta.

Mobili aplikacija, sntr. „APP“ – mobilioji programa išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams (Lenovo, Samsung ir kt.) ir kitiems mobiliesiems įrenginiams (Huawei, LG, Xiaomi ir kt.). Tokios programėlės pritraukia žymiai daugiau naujų klientų, plečia auditoriją, skatina pardavimo procesus, didina pajamas ir turi dar daug kitų privalumų.

Dizainerių idėjos Jūsų būsimiems projektams

Mobilia aplikacija turi būti itin lengva naudotis. Todėl (app) mobilių aplikacijų kūrimas – procesas, reikalaujantis daug darbo, pastangų, resursų, žinių ir patirties. Prie vienos aplikacijos kūrimo turi dirbti nemažai specialistų: dizaineriai, programuotojai, testuotojai, marketingistai, SEO ir tekstų kūrėjai bei kiti savo srities profesionalai.

Aplikacijos kuriamos etapais:

  • idėjos, tikslo, poreikių analizė;
  • programėlės kūrimas: dizainas, funkcionalumas, programavimas, turinys, SEO;
  • programėlės testavimas;
  • aplikacijos pateikimas rinkai: paleidimas, talpinimas parduotuvėje, (pvz., „Google play“ ar „Apple Store“), mobilios aplikacijos reklama, programėlės priežiūra ir tobulinimas.

Šiuo metu mobilių aplikacijų rinkoje yra du gigantai: iOS ir Android. Atsižvelgiant į mobilios aplikacijos platformos pasirinkimą programėlės kūrimui naudojama: programavimo kalba (pvz., Java, Swift), technologijos (pvz., Android SDK, iOS Native Dev Kit), programavimo aplinka (pvz., Android Studio, Xcode), operacinės sistemos (pvz., Android 4.4 – 8.0, iOS 9.0), duomenų bazės (pvz., Realm Database).

Kokia yra ji – mobili aplikacija – vartotojui?

  • Lengva it šilkas,
  • Patogi kaip sėdmaišis,
  • Paprasta kaip 2×2,
  • Patraukli kaip gražuolė,
  • Įtraukianti it veiksmo filmas

Ir dar tokia visa įdomi, pasakiškai graži, užhipnotizuojanti,…

Apps`ai – kokie jie turi būti vartotojui?

Gera mobili aplikacija (APP) – tokia, kuri naudinga vartotojui ir ja itin paprasta naudotis bei yra intuityviai valdoma. O kad programėlė būtų tokia, reikia į jos sukūrimą įdėti daug kokybiško darbo.

Kuriant aplikaciją būtina atsidurti vartotojo vietoje ir dažnai savęs klausti: kodėl man reikia šios aplikacijos? Kaip dažnai ja naudosiuos?

Kadangi vartotojui prireikia čia ir dabar, tad App‘sas turi būti praktiškas, o ne kaip meno kūrinys, kurio niekas nesupranta.

Ir svarbiausia, aplikacija privalo gyvuoti, o ne būti numesta į šoną ir galiausiai išmesta. Todėl reiktų labai pasistengti, kad vartotojo susidomėjimas neišblėstų ir tik augtų.

Su Apps`ais“ – gyvenimas žymiai patogesnis!

Mobiliųjų programėlių (Apps`ų) kūrimas

Vartotojai jau nebėra tokie kantrūs kaip anksčiau, todėl mobiliosios aplikacijos turi būti sukurtos taip, kad žmogui būtų kuo lengviau naudotis. Tad greitas naršymas, patogus ir paprastas naudojimasis, patraukli išvaizda ir įtraukiantis turinys – mobiliųjų aplikacijų kūrimo pagrindas. Tuo labiau, jog kuo toliau, tuo daugiau žmonių naudoja mobiliuosius įrenginius dažniau nei kompiuterius. Tad mobilių programėlių kūrimo poreikis vis didėja ir mobiliųjų aplikacijų (APP) atsisiuntimo ir naudojimo mąstai be galo dideli. Aplikacijos kuriamos įvairiems tikslams – vienos skirtos įmonės darbams optimizuoti, tarsi vidinis verslo įrankis, kitos žinomumui, klientų rato didinimui, ar net žaidimų kūrimui.

Mūsų komanda išsiskiria tuo, kad mobilias aplikacijas (APP) kuriame naudojant „Native“ sistemų kalbas (Android ir iOS), o ne „Hybrid“. „Hybrid“ mobilių aplikacijų (APP) kūrimui naudojama, kai aplikacija yra maža ir turi mažai funkcijų. „Native“ mobilios aplikacijos (APP) yra greitesnės, stabilesnės ir lengviau palaikomos. „Hybrid“ aplikacijos veikia lėčiau, dažnai atrodo kaip mobilios svetainės versijos, neišnaudoja visų telefono galimybių, nėra taip lengvai pritaikomos prie naujų telefonų ir operacinės programos atnaujinimų.

Rinkoje mobilios aplikacijos sparčiai auga, nes tai puikus įrankis ne tik laisvalaikiui ir kasdienybei, bet ir verslo vystymui. Dėl to kuriant programėlę kūrybiškumui nėra ribų.

Vis populiarėjančių mobilių aplikacijų kūrimo tikslai įvairiausi: eismo kontrolė, kalorijų skaičiuoklė, navigacija, miego monitoringas, kraujospūdžio matavimas, užsienio kalbų mokymasis, žaidimai, e. pažintys, garso takelių montavimas, laisvesnių paplūdimių paieška, e. apsipirkimas ir dar daug visko galima vardinti. Esant būtinybei ir pagal poreikius galima sugalvoti tai, ko rinkoje dar nėra.

Mobiliosios aplikacijos (Apps`ai) – gyvenimo dalis

Mobiliojo įrenginio naudojimas tapo neatsiejama žmonių gyvenimo dalimi. Viena iš priežasčių yra patogios ir įtraukiančios mobilios aplikacijos, nes tai, ko labiausiai prireikia žmogui – nuolatos po ranka: norimas produktas, paslauga, tiesiog informacija ar kt.

Tad mobiliųjų aplikacijų kūrimas turi tapti kiekvienos įmonės neatsiejama verslo dalimi!

Mobilių aplikacijų poreikis šiandien

Šiuo metu pasaulis atsidūręs panašioje situacijoje, kaip ir prieš ~20 metų, kai atsirado pirmosios internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės. Šiandien be jų mes neįsivaizduojame net ir mažiausio verslo, nes tai vienas iš pelno didinimo būdų. Tuomet verslininkams iškildavo klausimas – ar reikalinga mano verslui ta interneto svetainė? Dabar tas pats klausimas su programėlėmis. Nors mobilių aplikacijų populiarumas milžiniškas ir vis labiau didėja, bet vis dar dažnas klausia – Ar verta investuoti į App kūrimą? Vienareikšmiškai – TAIP. Net prognozuojama, jog greitai, per artimiausius keletą metų, mobilios aplikacijos taps būtinybe mūsų kasdienybėje, o didžioji dalis pardavimų priklausys nuo mobilių aplikacijų ir soc. tinklų. Tad svarbu jau dabar kreiptis į programėlių kūrėjus, kurie sukurtų aplikaciją atitinkančią vartotojų įpročius, poreikius ir lūkesčius.

Mobiliosios programos rinkoje

Tolesnis puikiai sukurtos mobiliosios aplikacijos planas: įvesti ją į rinką ir kad ji būtų matoma ir lengvai prieinama vartotojui. Atsižvelgiant į operacinę sistemą, programėlės talpinamos įvairiose mobiliųjų aplikacijų parduotuvėse („Google Play“, „Apple Store“ ir kt.). Ir žinoma, priežiūra, tobulinimas ir atnaujinimas – būtini dalykai efektyviai funkcionuojančiai mobiliai aplikacijai.

„Apps`ų“ (mobiliųjų programėlių) privalumai verslui

Pats aktualiausias jau nebe elektroninis verslas, o mobilusis verslas. Tai informacinių technologijų sprendimai pritaikyti mobiliesiems įrenginiams, t. y. mobilios programėlės. Investicijos tokioms aplikacijoms sukurti gana greitai atsiperka, nes įmonė tampa pranašesnė konkurenciniu atžvilgiu ir populiaresnė dėl naudojamų išmaniųjų technologijų.

Gebėjimas prisitaikyti prie gyvenimo realijų, pokyčių, naujovių ir tobulėjančių technologijų – užtikrina sėkmingą verslo egzistavimą, jo plėtrą ir vystymąsi.

Tad norint pasiekti kiekvieną vartotoją – potencialų klientą, reiktų geros programėlės (app‘so), kuri išpildo kliento norus ir poreikius. Todėl reikia tokios mobilios aplikacijos, kuri sužadintų vartotojus, kad jie įgytų naujų potyrių bei norėtų sugrįžti į šią aplikaciją vėl ir vėl. Jūsų vartotojai / klientai bus patenkinti, o Jūs – dar labiau, nes daugiau parduosite ir tapsite labiau žinomi rinkoje.

Tačiau mobilioji programa („App“) būtina ne tik dėl pajamų ir žinomumo didinimo. Ji reikalinga norint optimizuoti vidinius įmonės darbus. Tai leidžia sutaupyti laiko ir pinigų. Dažniausiai tokių aplikacijų kūrimas susijęs su darbų automatizavimu, darbo laiko optimizavimu, ataskaitų ruošimu ir procesų valdymu.

Tuo labiau, jog tai puiki galimybė nuolatos bendrauti su vartotoju – ir visiškai nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje ir laiko juostoje esate!!!

Mobiliųjų aplikacijų kūrimo kaina

Tai visada sudėtingas klausimas, nes yra nemažai veiksnių, dėl kurių kaina gali svyruoti nuo triženklių iki penkiaženklių skaičių, o kartais ir daugiau. Svarbiausia, jog ne kaina, o KOKYBĖ turi būti aukščiau visko, nes nekokybiška aplikacija tiesiog nevertinga. Rinkoje galima rasti įvairiausių programėlių kūrimo paslaugą teikiančių ir net siūlančių tai padaryti už mažiausią kainą. Tačiau, ar būsite įsitikinę, jog darbas bus atliktas tinkamai? Tikriausiai ne. Todėl geriausia kreiptis į atitinkamą mobilių aplikacijų kūrimo patirtį turinčius profesionalus. Žinoma, kad kaina bus didesnė, bet pamatę portfolio būsite užtikrinti, jog Jūs ir Jūsų būsima aplikacija – „patikimose rankose“.

Programėlės kūrimo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Vienas iš pagrindinių veiksnių yra programėlės paskirtis, sudėtingumas, techninės specifikacijos, platformos pasirinkimas, dizainas ir kiti veiksniai. Tai gali būti paprasta programėlė, kurioje tik, pvz., viena funkcija ir joje mažai informacijos. Tačiau galimos ir tokios aplikacijos, kurios geba atlikti daugybę funkcijų, jose daug informacijos, bet vartotojams ypač lengva naudotis. Taip pat įtakos kainai turi ir įvairių programuotojų, dizainerių ir kitų specialistų darbas. Kiti veiksniai: kalbų kiekis, pritaikymas įrenginiams, įvairios integracijos (pvz., mokėjimo sistemos), žemėlapiai, navigacija ir kt.

Mobilioji programėlė – Jūsų verslo dalis!

Norite tobulėti ir didinti savo įmonės pelną?

Tuomet pats laikas užsakyti APP – mobilią programėlę už prieinamą aplikacijų kūrimo kainą.

Susisiekite su Mumis

Contact Us