Loading
Okursa

Interneto svetainių kūrimas

MES KURIAME INTERNETO SVETAINES, KURIOS GALI PADIDINTI JŪSŲ PELNĄ!

Šiandienio pasaulio neįsivaizduojame be interneto – tai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Vos kelių mygtukų paspaudimu, randami atsakymai į įvairiausius klausimus, tad dauguma žmonių jiems aktualios informacijos ieško ne kur kitur, o interneto platybėse. Greičiausiai neįsivaizduotume įmonės, kuri sėkmingai veiktų neturėdama savo interneto svetainės.

Jūsų interneto (internetinė) svetainė – suteikia galimybę potencialiam klientui susipažinti tiek su jumis, tiek su jūsų teikiamomis paslaugomis. Kartais nutinka taip, kad būtent dėl interneto svetainės neišskirtinumo ir nepatogumo, klientas pasirenka konkurento prekes ar paslaugas. Individualus dizainas, kokybė, greitai ir lengvai randama informacija, atpažįstamumas „Google“ paieškoje (Google Ads, vidinis bei išorinis SEO), be galo svarbūs norint sukurti įtraukiančią interneto svetainę. Greičiausiai savo būsimo pelno nenorėtumėte atiduoti konkurentams, o klientų, kurie dėl netinkamos interneto svetainės pabėga pas jūsų konkurentus yra tikrai ne vienas.

Siūlome naudą, o ne tik grąžų paveikslėlį internete.

Nors mes gana jauni, tačiau turime ne vienerių metų patirtį ir puikiai suvokiame vartotojų elgseną. Savo veikloje remiamės mokslu – atliekame biometrinius tyrimus, o ne konstatuojame faktus, burdami iš tirščių. Tad tikime, kad galime JUMS sukurti interneto (internetinę) svetainę, kuri dirbs JUMS, o ne Jūs jai. Mes, kaip specialistai, siekiame suprasti savo klientus ir padėti jiems augti. Norime įsiklausyti į Jūsų poreikius bei lūkesčius ir pagal tai sukurti Jums patogiausią ir priimtiniausią interneto svetainę, pritaikant tinkamiausią sistemą („WordPress“, „Prestashop“, „OpenCart“, individualias sistemas ir t.t.).

Interneto svetainių kūrimas – mūsų aistra!

Mes padėsime Jums atrasti kelią į klientų širdis. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!

Susisiekite su Mumis

Mes pasiruošę kalbėtis ir norėtume Jus išgirsti.Užpildykite esančią formą ir mes būsime vienu laipteliu arčiau Jūsų.

Metalo g. 2, Vilnius