Loading
Okursa

Interneto svetainių kūrimas

  Šiandieninio pasaulio neįsivaizduojame be interneto – juk tai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Vos kelių mygtukų paspaudimu randami atsakymai į įvairiausius klausimus, tad dauguma žmonių jiems aktualios informacijos ieško ne kur kitur, o interneto platybėse. Greičiausiai neįsivaizduotume
įmonės, kuri sėkmingai veiktų neturėdama savo interneto svetainės.
 
  Geras „web‘as“ (interneto svetainė) – puikus įrankis galintis didinti pelną, populiarumą, klientų ratą ir konkurencingumą. Turėkite ir Jūs internete – savo galingą įrankį, kuriuo pateiksite vartotojams / potencialiems klientams tai, ką turite geriausio!
 
  Jūsų interneto (internetinė) svetainė suteikia galimybę potencialiam klientui susipažinti tiek su Jumis, tiek su Jūsų teikiamomis paslaugomis. Kartais nutinka taip, kad būtent dėl interneto svetainės neišskirtinumo ir nepatogumo klientas pasirenka konkurento prekes ar paslaugas. Individualus dizainas, kokybė, greitai ir lengvai randama informacija, atpažįstamumas „Google“ paieškoje („Google Ads“, vidinis ir išorinis SEO) be galo svarbūs norint sukurti įtraukiančią interneto svetainę. Greičiausiai savo būsimo pelno nenorėtumėte atiduoti konkurentams? O klientų, kurie dėl netinkamos interneto svetainės pabėga pas Jūsų konkurentus yra tikrai ne vienas. Siūlome naudą, o ne tik gražų paveikslėlį internete.
 
Interneto svetainės kūrimas
arba kaip pagaminti skaniausią patiekalą
 
  Tam, kad suprastumėte, kaip kuriama internetinė svetainė, tiesiog įsivaizduokite, jog norite
pasakiškai skanaus patiekalo. Ką darysite? Nuo ko pradėsite? Jau nusprendėte, koks patiekalas bus
gaminamas? Kaip jis vadinsis? Kokių ingredientų reikės? Tuo labiau, jog tikrai skaniam patiekalui
būtini itin kokybiški produktai! Ir svarbiausia, kas gamins??? Jūs? Ar profesionalus virėjas? Galbūt
Jūs abudu? Juk tik Jūs žinote, ko norite, o kulinaras žino, kaip tai pagaminti.
 
  Taip yra ir su internetine svetaine, tik kad būtų tikrai pasakiška – iš pradžių labai svarbu išsiaiškinti,
ko būtent Jums reikia, kokie norai ir vizijos, tikslai ir poreikiai, galimybės ir finansai. Tuomet aišku,
kaip turės atrodyti svetainė ir kokia informacija bus joje.
 
  Kai jau pasiruošta svetainės kūrimo projektui – belieka jį įgyvendinti.
Į interneto svetainių („web‘ų“), tinklapių (tinklalapių), internetinių (elektroninių) parduotuvių kūrimą įeina atitinkama IT sprendimų visuma, o verslo įrankio gaminimą galima suskirstyti etapais: dizaino kūrimas; programavimas; turinio rengimas; SEO; paleidimas (domenas, hostingas). Kas tai ir kodėl reikia tiek daug visko? Žemiau pateikiame trumpus ir lengvai suprantamus šių terminų palyginamuosius apibrėžimus.
 
Interneto svetainė – karalystė.
Turinys – karalius.
Dizainas – karaliaus žmona-gražuolė.
Programavimas – karalystės fundamentas.
SEO – karalystės populiarinimo įrankis.
Domenas – karalystės pavadinimas.
Hostingas – raktas nuo karalystės durų.
 
Interneto svetainės projekto įgyvendinimo etapai
 
1-asis etapas. Interneto svetainių dizainas.
 
  Sakoma, kad žmogų pasitinka pagal išvaizdą, o išlydi pagal protą. Šitaip galima pasakyti ir apie svetaines (taip pat ir apie elektronines parduotuves, tinklapius). Todėl būtina pasirūpinti unikaliu dizainu, dėl kurio būsite išskirtiniai rinkoje, o įtraukianti svetainės „išvaizda“ pritrauks žymiai didesnį lankytojų srautą.
 
2-asis etapas. Internetinių svetainių (web‘ų) programavimas.
 
  Internetinė svetainė, kaip ir viskas internete, turi būti „sudėliota“ – suprogramuota iš daugybės kodų ir kodukų. Tam naudojamos programavimo kalbos, pvz., Java, C#, Matlab, JavaScript. Ši techninė dalis yra nematoma, bet ypač svarbi, nes geros svetainės pagrindas – tinkamas programavimas. Todėl, kad svetainė privalo ne tik gražiai atrodyti, bet puikiai funkcionuoti ir kad vartotojui būtų lengva naudotis ir naršyti.
 
3-iasis etapas. Turinys internetinėje svetainėje.
 
  Sukurtoje svetainėje ypač svarbus yra turinys, kuris dar vadinamas karaliumi. Todėl, kad jis daro įtaką populiarumui. Puslapių turinys (ang. content ), tai: tekstai, iliustracijos, animacija, video. Ši informacija turėtų būti įtraukianti, informatyvi ir labai įdomi bei naudinga. Parengtą medžiagą reikia patalpinti į TVS – Turinio valdymo sistemą (ang. CMS – Content management system ).
 
  Dažniausiai šiomis sistemomis lengva naudotis. Tik reiktų žinoti, jog paveikslėliai turi būti „lengvi“, o tekstai maloniai skaitomi ir, žinoma, svetainę būtina nuolatos naujinti, pvz., papildyti nauja informaciją ar keisti esamą.
 
4-asis etapas. SEO.
 
  SEO (ang. Search engine optimization ) – optimizavimas paieškos sistemoms. Tam, kad Jūsų svetainė (ar e. parduotuvė, puslapis) turėtų visas galimybes būti aukščiausiose paieškos sistemų pozicijose ir padidinti lankomumą-vartotojų srautą.
 
5-asis etapas. Baigiamieji darbai.
 
  Baigus visų etapų darbus lieka tik – paleisti svetainę! Tam tereikia dviejų dalykų – domeno pavadinimo, t. y. svetainės www adreso ir hostingo, t. y. svetainės talpinimo serveryje. Po paleidimo būna TVS apmokymai, kad prireikus Jūs patys galėtumėte patalpinti informaciją į savo svetainę.
 
  Trumpai apie tai, kokia Jums nauda iš „web‘o“ (interneto svetainės) – solidus įvaizdis (įmonės veidas), geresnis matomumas, pasiekiamumas, efektyvesnė komunikacija, didesnis lankomumas – daugiau potencialių klientų. Nors mes gana jauni, tačiau turime ne vienerių metų patirtį ir puikiai suvokiame vartotojų elgseną. Savo veikloje remiamės mokslu – atliekame biometrinius tyrimus, o ne konstatuojame faktus, burdami iš tirščių. Tad tikime, kad galime JUMS sukurti interneto (internetinę) svetainę, kuri dirbs JUMS, o ne Jūs jai. Mes, specialistai, siekiame suprasti savo klientus ir padėti jiems augti. Norime įsiklausyti į Jūsų poreikius, lūkesčius ir pagal tai sukurti Jums patogiausią ir priimtiniausią interneto svetainę, pritaikant tinkamiausią sistemą („WordPress“, „Prestashop“, „OpenCart“, individualias sistemas ir t.t.).
 
 Kartais sudėtinga apsispręsti, ko būtent reikia: interneto svetainės, elektroninės (internetinės)
parduotuvės, o gal užtektų puslapio-vizitinės kortelės? Viskas priklauso nuo to, ką Jūs norite
pateikti vartotojui. Jei tai produktai ir jų daug, tuomet reikia internetinės (elektroninės) parduotuvės
(eshop). Jeigu norima pristatyti įmonę ir jos veiklą, paslaugas ir / ar nedaug prekių – tuomet
tinkamiausia yra interneto svetainė. Taip pat ji („web“) tinka norint turėti patrauklią darbų galeriją
(portfolio). Tačiau norint turėti ypatingą „vizitinę kortelę“ pakaks puslapio ar asmeninės svetainės
su išskirtiniu dizainu. Žinoma, yra ir kitų, pvz., bendruomeninės svetainės, naujienų portalai,
specializuotos svetainės pagal tematiką ir kt.
 
Kokios interneto svetainės reikia Jums?
Dar nežinote?
Kreipkitės ir kartu su Jumis apsispręsime ir pagaminsime patį geriausią verslo įrankį!
Turėsite tikrai GERĄ interneto svetainę, kuri didins Jūsų pelną!
Susisiekite su mumis jau dabar!

Susisiekite su Mumis

Mes pasiruošę kalbėtis ir norėtume Jus išgirsti.Užpildykite esančią formą ir mes būsime vienu laipteliu arčiau Jūsų.

Metalo g. 2, Vilnius