Loading
Okursa

Internetinių (El.) parduotuvių kūrimas

Internetinių (El.) parduotuvių kūrimas

Elektroninė komercija ir internetinės (El.) parduotuvės be galo svarbus dalykas XXI a. kasdienybėje. Besikeičiantys žmonių įpročiai, skatina ir verslo atstovus atkreipti į tai dėmesį.

Labai dažnai susiduriame su klientų klausimais – kodėl  mano internetinėje (El.) parduotuvėje tokie maži pardavimai, kaip juos padidinti? Kodėl mano internetinėje (El.) parduotuvėje apsilanko tiek mažai pirkėjų? Kaip optimizuoti kaštus?

Nėra vieno teisingo atsakymo, yra daugybė aspektų, kurių visuma turi įtakos šių problemų sprendimui. Visgi pradėti reikėtų būtent nuo internetinės (elektroninės) parduotuvės. Svarbu, kad ji būtų patogi, aiškiai suprantama vartotojams, greita, tinkamai paruošta, optimizuota paieškos varikliams (vidinis SEO) bei pritaikyta mobiliems įrenginiams. Pasaulyje, net 48 proc. pirminių paieškų vyksta per mobilius įrenginius. Tik su tokiu verslo įrankiu galite judėti toliau ir įgyvendinti kitus žingsnius. Įrankis turi tarnauti Jums, o ne Jūs jam. Internetinių (elektroninių) parduotuvių kūrimas, pritaikant vartotojų elgsenos žinias, biometrinius tyrimus, esamas ir būsimas tendencijas, inovacijas, tampa mūsų pagrindiniu sėkmės faktoriumi, kuriant sėkmingą verslo įrankį, kuris generuotų pajamas.

Norime įsiklausyti į Jūsų poreikius bei lūkesčius ir pagal tai sukurti Jums patogiausią ir priimtiniausią internetinę (elektroninę) parduotuvę, parenkant tinkamiausią sistemą („WordPress“, „Prestashop“, „OpenCart“, individualias sistemas ir t.t.).

Gana švaistyti savo ir savo klientų laiką – mes padėsime jums sukurti patogią ir lengvai naviguojamą internetinę parduotuvę. Užteks dvejoti – susisiek dabar.

Susisiekite su Mumis

Mes pasiruošę kalbėtis ir norėtume Jus išgirsti.Užpildykite esančią formą ir mes būsime vienu laipteliu arčiau Jūsų.

Metalo g. 2, Vilnius