Loading
Okursa

“Google Ads” – Reklama Internete

“Google Ads” – Reklama Internete

„Google Ads“ reklama, dažniausiai naudojama „Google“ paieškoje, socialiniame tinkle „YouTube“ ir „Gmail“ yra viena iš populiariausių priemonių žinomumui, žmonių srautui, lankomumui, pelno didinimui paskatinti. Patartina prieš naudojant „Google Ads“ atkreipti dėmesį į interneto (internetinių) svetainių ar internetinių (El.) parduotuvių vidinį bei išorinį SEO.

Klausiate, kam man reikalinga reklama internete? Siūlome atkreipkite dėmesį į pačias stambiausias bei žinomiausias Lietuviškas kompanijas, kurios ne tik naudoja „Google Ads“ (ypač „Google Adwords“), tačiau taip pat pasitelkia radiją bei televiziją, kaip vieną iš reklamos būdų. Norint atkreipti potencialių klientų dėmesį, reikia stengtis būti kuo dažniau matomais. Dėl milžiniškos konkurencijos, be papildomų pastangų, tai padaryti gali būti itin sudėtinga.

Net 97,3 proc. Lietuvoje gyvenančių žmonių informacijos ieško naudodamiesi paieškos sistemą „Google“. Taip pat svarbu paminėti, kad dažniausiai informacija ieškoma tarp Top 10 „Google“ surastų pasiūlymų. Taigi, mes galime ir norime Jums padėti tapti matomais „Google“ paieškoje naudojant „Google AdWords“.  Norint dar didesnės sklaidos ir matomumo, galime pasiūlyti taip pat pasinaudoti reklama tokiose platformose, kaip „YouTube“, „Gmail“ arba išoriniu SEO.

Mes ne tik išsiaiškinsime Jūsų poreikius, tačiau suformuosime strategiją, sukursime reklamines kampanijas, pagal jūsų poreikius, jūsų komunikacijai sukursime ir vaizdo įrašus arba pasitelksime nuomonės formuotojų pagalbą dar kitaip „influencer‘ius“. Mėnesio pabaigoje pateiksime išanalizuotą statistiką apie jūsų reklamos pasiekimus, taip užtikrinant maksimalią informacijos naudą.

Jūsų įmonė nepatobulės, nebent nuspręsite pripažinti, kad joje yra kažkas blogai. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime tapti matomais ir žinomais internete, nes vienintelis pelno centras yra klientas!

Susisiekite su Mumis

Mes pasiruošę kalbėtis ir norėtume Jus išgirsti.Užpildykite esančią formą ir mes būsime vienu laipteliu arčiau Jūsų.

Metalo g. 2, Vilnius