TOP 10 populiariausių mobilių aplikacijų (APP), tokių kaip „Instagram“

Kai mes kalbame apie paveikslėlius ir filtrus, „Instagram“ yra pirmoji kiekvieno išmaniojo telefono vartotojo mintyse, ir teisingai.

Iki šiol geriausia nuotraukų bendrinimo programa socialinių tinklų pasaulyje turi apie 700 milijonų aktyvių vartotojų, įskaitant milijardą „Instagram“ atsisiuntimų „Google Play“ parduotuvėje. Šiai programai neabejotinai pirmaujant, gimė daug nuotraukų dalinimosi ir bendrinimosi mobilių aplikacijų, kurių tikslas – sekti šio milžino pėdomis. Pateiksime išsamų 10 geriausių mobilių aplikacijų, tokių kaip „Instagram“, sąrašą. Galvojate sukurti savo nuotraukų dalinimosi ir bendrinimo aplikaciją? Tokiu atveju turėtumėte žinoti savo konkurenciją.

VSCO

Kalbant apie fotografavimą su išmaniais telefonais, VSCO yra viena iš populiariausių socialinių tinklų mobilių aplikacijų (APP), kurią naudoja daugelis. Jo galingos savybės, gražūs išankstiniai nustatymai, patobulintos kūrybinės priemonės ir edukacinis turinys, tokie kaip „VSCO X“, leidžia vartotojams kurti, atrasti ir prisijungti-įgyvendinant pagrindines įmonės misijas, skirtas daugelio milijonų auditorijai.

Kaip aplikacija, tokia kaip „Instagram“, „VSCO“ leidžia prieš paviešinant peržiūrėti nuotraukas tinklelio pavidalu, kad būtų galima geriau žiūrėti koks vaizdas atitiks labiau kuriamame jūsų kanale. Turėdami daug išankstinių nustatymų, galite lažintis, kad VSCO yra laikoma viena geriausių socialinių tinklų aplikacija, kai reikia redaguoti ir bendrinti nuotraukas bendruomenėje. Programa prieinama tiek „Android“, tiek „iOS“ įrenginiams.

Yummi

Iš pradžių pažvelgę į „Yummi“, tikriausiai pamanysite, kad tai tiesiog „Instagram“ maistui. Tačiau aplikacija yra daug gilesnė nei tai – „Yummi“ yra interaktyvi maisto dienoraščio mobili aplikacija, leidžianti vartotojams sekti, prisiminti ir pasidalyti savo maisto patirtimi su kasdienėmis maisto nuotraukomis.

Tai paprasčiausias būdas stebėti, ką valgote, geriate ir gaminate tiesiog naudodami nuotraukas. „Yummi“ turi patikimus įrankius, skirtus tvarkyti ir archyvuoti visas vartotojų įkeliamas maisto nuotraukas. Taip pat lengva prisiminti ir pasidalinti maisto akimirkomis tarp draugų „Yummi“.

Jei jums patinka fotografuoti maistą ir norite sekti bei prisiminti savo maisto nuotykius, ši aplikacija skirta jums. „Yummi“ leidžia smagiai ir paprastai sekti ir prisiminti viską, ką valgote, geriate ir gaminate, naudodami tik savo maisto nuotraukas.

We Heart It

Tai dar viena aplikacija, tokia kaip „Instagram“, kuri taip pat yra identiška socialinio tinklo mobiliai aplikacijai „Pinterest“. Tai leidžia jums „šidelėmis“ žymėti ar mėgstamus draugų ar kitų naudotojų vaizdus. Naudodamiesi raktiniais žodžiais galite žiūrėti daugybę nuotraukų, žymėti mėgstamas, sekti vartotojus ar viešas asmenybes, kurios visada skelbia jus įkvepiančius ir patrauklius vaizdus. Ši „Instagram“ panaši programa gali pasigirti savo unikalumu, pasakydama pasauliui, kad ji mažiau susijusi su „žiūrėk į mane“ ir daugiau dėmesio skiria „žvilgsniui į tai, kas mane įkvepia“.

Flickr

Nors „Flickr“ gimė gerokai anksčiau nei „Instagram“, neabejojama, kad tikrasis karalius šiandien yra mūsų kvadratinis bičiulis. Dabar „Flickr“, pavadintas „Instagram“ alternatyva, leidžia bendrinti nuotraukas visam pasauliui. Jei esate nepastebimas, „Flickr“ taip pat turi galimybę bendrinti juos privačiai su savo draugų ratu. Ši nemokama „Instagram“ APP yra sukurta „Yahoo“ ir buvo viena iš nuotraukų bendrinimo pradininkų. Iki šiol jį naudoja profesionalūs fotografai ir entuziastai, norėdami parodyti savo meno kūrinius visam pasauliui.

Snapchat

Dar prieš tai, kai „Instagram“ istorijos įgijo pasaulinę šlovę, buvo „Snapchat“. Tiesa, kaip teigia kompanija, „Snapchat“ yra greičiausias būdas pasidalinti akimirka. Dėl lengvai prieinamų geofiltrų nuotraukoms ir vaizdo įrašams pagerinti.

Naudodami „Snapchat“ galite pridėti tekstus bei siųsti nuotraukas tam tikriems žmonėms – ne tik dalintis jomis viešai. Taip pat galite kalbėtis su draugais ir komentuoti vienas kito vaizdus, kad galėtumėte daugiau bendrauti ir išplėsti nuotraukų bendrinimo galimybes. Panašiai kaip „Instagram“ mobili aplikacija, „Snapchat“ galima ir „Android“, ir „iOS“ įrenginiams.

Moments

Naudojant „Moments“ lengviau dalintis prisiminimais su mylimais žmonėmis. Mobili aplikacija tiesiogiai susijusi su „Facebook“ ir yra naudojama jūsų solo ar grupės nuotraukoms rodyti prieš daugelį metų. Tai automatiškai žymi žmones, su kuriais buvote, todėl nuotraukų bendrinimas yra daug lengvesnis. Galite bendrinti savo nuotraukas per „Facebook“ arba per pačią aplikaciją. Ją galima atsisiųsti iš „Android“ ir „iOS“ įrenginių. Naudodami „Moments“ galite išsisaugoti kitų nuotraukas savo telefone. „Moments“ yra tikra nuotraukų entuziastų aplikacija ir vienas iš pagrindinių konkurentų kitai aplikacijai, kaip „Instagram“, todėl nuotraukų bendrinimas pakyla į visiškai naują lygį.

Tumblr

Norint būti antru Facebook, tačiau skirtu tik tūkstantmečio kartai, Tumblr yra viena iš geriausių ir žiūrimiausių aplikacijų kaip „Instagram“, skirtų „Android“ ir „iOS“ vartotojams. Žodžiu, viską galima rasti čia! „Tumblr“ yra nuotraukų bendrinimo, vaizdo įrašų bendrinimo, GIF bendrinimo aplikacija, kuri įtraukia jaunuolius, kurie nori neatsilikti nuo tendencijų. Jūs turite laisvę skelbti viską, ko norite, ar tai būtų nuotraukos, vaizdo įrašai ar tekstai. Taip pat turite galimybę perrašyti kitų žmonių įrašus, kurie, jūsų nuomone, tinka jūsų asmenybei ar stiliui, ir jei norite, pridėti prie jų komentarus, iš esmės – padaryti savo.

Path

Švari vartotojo sąsaja (UI) ir draugiškas UX yra tai, ko paprastai reikia norint paskatinti žmones išbandyti mobilią aplikaciją. Turėdami galimybę privačiai bendrinti savo nuotraukas su savo draugų ratu, galite būti tikri, kad ši aplikacija daro nuotraukų bendrinimą intymesnį ir tiesioginį. Kaip ir dauguma nuotraukų bendrinimo programų, „Path“ taip pat leidžia skelbti nuotraukas kitose socialinės žiniasklaidos aplikacijose, tokiose kaip „Facebook“, „Twitter“, „Tumblr“, „Squarespace“ ir „Wordpress“.

Cluster

„Cluster“ yra panaši nuotraukų bendrinimo mobili aplikacija kaip „Path“. Tai leidžia parodyti savo nuotraukas tik šeimai ir draugams. Galite eksperimentuoti su būdais, bendrinant naujienas per „Instagram“ mobilią aplikaciją, nes ji turi beveik tą patį tinklelio dizainą. Naudodamiesi „Cluster“, nedvejodami bendrinkite nuotraukas, vaizdo įrašus ir užrašus. Šią aplikaciją galima atsisiųsti iš „Google Play“ ir „Apple App Store“.

Imgur

Imgur skirta „Android“ ir „iOS“, kuri leidžia dalintis nuotraukomis čia ir dabar. Ši aplikacija skirta linksminti ir įkvėpti žmones, todėl tikėkitės daug gifų, memų ir juokingų antraščių. Šiuo metu nėra bendrinamų nuotraukų? Tada tiesiog nedvejodami naršykite tūkstančius vaizdų savo malonumui. Kaip ir „Instagram“ mobili aplikacija, atsisiųskite Imgur kiekvieną kartą ieškodami įkvėpimo ir naujo turinio.

Ar turite ką pridėti? Ar jau patikrinote šias mobilias aplikacijas? Jos visos vertos dėmesio ir viena iš jų jums gali tapti „Instagram“ priedu ar net alternatyva.

Kaip matote, yra daug aplikacijų, panašių į „Instagram“. Todėl, jei turite kokių nors idėjų savo socialinio tinklo mobiliai aplikacijai (APP) ir jos kūrimui, galite ieškoti IT įmonės ir pradėti kurti drauge su ja naują sprendimą.

Susisiekite su Mumis

Contact Us