Jei ieškote būdų, kaip „Android“ aplikaciją paversti „iOS“ arba atvirkščiai, manau, kad esate vienas iš tų laimingų aplikacijų pradedančiųjų, kurių verslas auga. Ar aš teisus?)
Projekto pradžiai naudojant vieną platformą buvo gera strategija laiko ir piniginių išteklių atžvilgiu. „Instagram“, viena iš sėkmingiausių šių dienų aplikacijų, pirmą kartą buvo prieinama „Apple“ vartotojams. Aplikacija eksperimentavo su funkcijų rinkiniu, dizainu ir net savo idėja. Pirma, aplikacijos koncepcija buvo baigta ir sulaukė teigiamų atsiliepimų, pagrįstų tūkstančiais atsisiuntimų. Ir tik tada „Instagram“ komanda nusprendė „iOS“ aplikaciją paversti „Android“ platforma.
Bet ar sunku konvertuoti „Android“ aplikaciją į „iOS“ arba atvirkščiai? Ir nuo ko pradėti? Ir ar yra skirtumas, ar konvertuojate „iOS“ aplikaciją į „Android“, ar priešingai?
Norėdami pradėti šiek tiek pasiaiškinkime, nes norint sėkmingai konvertuoti aplikaciją, būtina suprasti pagrindinius „iOS“ ir „Android“ platformų skirtumus. Be to, labai svarbu kiekvienoje platformoje atskirti verslo logiką nuo kodavimo aspektų. Aplikacijos konversijos eiga apima šiuos 4 papildomus veiksmus:
- Peržiūrėkite aplikacijos reikalavimus ir funkcionalumą
- Koreguokite aplikacijos dizainą, kad jis atitiktų platformos gaires
- Pritaikykite naujos platformos kodavimo ir architektūros komponentus
- Užtikrinkite tinkamą aplikacijų testavimą ir jų parduotuvės paleidimą
Kodėl verta konvertuoti „Android“ programą į „iOS“?
Prieš pradėdami, kaip konvertuoti „Android“ aplikaciją į „iOS“ ir atvirkščiai, pirmiausia nurodykime šio proceso priežastis ir toliau, kaip sukurti sėkmingą aplikaciją.
Kad rezultatas būtų geresnis, sprendimas dėl aplikacijos perkėlimo turėtų būti grindžiamas šiais aspektais:
1 – Teigiami dabartiniai aplikacijos rodikliai ir metrika
Sprendimas išplėsti savo projektą į kitą platformą turėtų būti pagrįstas tam tikra skaičiuojama metrika, pvz., Pakankamu atsisiuntimų skaičiumi, aktyviais aplikaicjų naudotojais ir kt.
2- Esama rinka
Be to, pirmas aspektas, į kurį reikia atsižvelgti prieš nusprendžiant konvertuoti „Android“ aplikaciją į „iOS“ arba atvirkščiai, yra rinka. Nėra prasmės, jei 95% tikslinės auditorijos naudoja vieną konkrečią platformą -„iOS“ arba „Android“. Remiantis geografine padėtimi, galima patikrinti potencialių aplikacijų klientų skaičių. Pabandykite naudotis „StatCounter Global Stats“ paslauga.
Suradę tam tikrą statistiką, jums gali būti naudinga daugiau aspektų, kai konvertuosite „Android“ aplikaciją į „iOS“. Abi mobilių aplikacijų platformos apima iki 99% (72.44% “Android”, 26.75% “iOS”) mobiliųjų įrenginių, pasiekiamų visame pasaulyje.
Aplikacijos konversija suteikia bet kuriam įmonės savininkui šiuos pranašumus:
- Galimybė padidinti savo rinkos dalį ir įgyti naujų aplikacijų vartotojų.
- Galimybė pridėti naujų aplikacijos funkcijų. „IOS“ aplikacijos konvertavimo į „Android“ procesas nėra lygus paprastam failų kopijavimui. Tai reiškia, kad laikomasi naujos platformos specifikos, todėl galima praturtinti gaminį naujomis funkcijomis.
- Galimybė padidinti investicijų grąžą (IG). Nauja aplikacija suteikia puikią galimybę pritaikyti naują pajamų gavimo iš aplikacijos modelį.
- Galimybė greičiau organizuoti procesą su programinės įrangos kūrimo komanda. Diskusijų procesą galima sutrumpinti, nes jau yra aplikacija su šaltinio kodu, jos dizainu ar kita medžiaga.
Pastebėjimas apie internetinius įrankius „iOS“ į „Android“ App konvertavimą
Jei jums įdomu, ar galima paleisti „Android“ aplikaciją „iOS“, čia atsakymas yra aiškus. Nepraktiška paleisti „Android“ aplikacijas „iOS“ arba atvirkščiai. Taip yra dėl to, kad kiekviena platforma turi operacinių sistemų komponentus. „Android“ ar „iOS“ aplikacijoms kurti reikia naudoti skirtingas programavimo kalbas, dizaino sąsają, naršymą, integravimo procesą. Visi šie aspektai turėtų atitikti tam tikrą operacinę sistemą.
Be to, „Android“ aplikacijų paleisti „iOS“ neįmanoma dėl šių veiksnių:
- Skirtingas sistemos aplikacijų gyvavimo ciklas
- Skirtingas aplikacijų ekranų gyvavimo ciklas pačioje aplikacijoje
- Skirtingi požiūriai į prieigą prie duomenų. Pavyzdžiui, „iOS“ aplikacijos nuo pat pradžių prašo prieigos prie duomenų ar įrenginio funkcijų. Priešingai, ši funkcija buvo pridėta tik „Android 6.0 Marshmallow“ versijoje.
Kitas aspektas yra tas, kad „Android“ sistema naudoja „Java“ virtualios mašinos (JVM), vadinamo „ByteCode“, instrukcijų rinkinį, o „iOS“ implementuoja surinktą kodą. Taip pat neįmanoma tiesiogiai įdiegti aplikacijos į savo telefoną, kuri nebuvo įkelta ir patvirtinta „Apple App Store“.
Klaidina tai, kad jums liepiama naudoti tam tikrą paslaugą ar programą, kad vos keliais paspaudimais perkeltumėte savo aplikaciją į kitą platformą. Internetinių įrankių, tokių kaip „Android“ į „iOS“ keitiklis, tiesiog nėra.
Apibendrinant šią dalį, jei konvertuojate „Android“ aplikaciją į „iOS“, tai tiesiog reiškia, kad kuriate naują aplikaciją nuo nulio. Šiam procesui reikia samdyti programinės įrangos kūrimo komandą, turinčią aukštas technines galimybes abiejose platformose. Tik tada reikalavimai, techniniai komponentai ir aplikacijos našumas atitinka esamą aplikaciją.
Vienintelė šios procedūros išimtis yra, kai jūsų aplikacija iš pradžių nebuvo sukurta keliose platformose. Tai hibridinė (Hybrid) aplikacija, veikianti su abiem operacinėmis sistemomis, tuo pačiu naudojant įvairias internetinių svetainių bibliotekas ir sistemas.
Galima naudoti „PhoneGap“ arba „React Native“, kad „Android“ aplikacija būtų konvertuota į „iOS“, tačiau šis metodas turi tam tikrų esminių spąstų. Šis metodas rekomenduojamas dažniausiai aplikacijoms, turinčioms paprastą funkcionalumą.
Galite peržiūrėti straipsnį: Native aplikacijos programavimas vs. Hybrid ir Internetinės APP kūrimas. Jame aprašomi skirtingi aplikacijų kūrimo metodai, kurių kiekviena turi privalumų ir trūkumų. Taip pat galite perskaityti: Trūkumai ir privalumai renkantis Flutter kūrimo įrankį mobilioms aplikacijoms
Pagrindiniai skirtumai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkeldami „Android“ aplikaciją į „iOS“
Pažvelkime į tikrąjį „Android“ ir „iOS“ operacinių sistemų skirtumą, kad galėtumėte geriau suprasti, dėl ko visas aplikacijos konvertavimo procesas nėra greitas ir lengvas.
1 – OS versijų naudojimas
Abi operacinės sistemos yra periodiškai atnaujinamos su kai kuriais patobulinimais. Todėl kiekvienas sėkmingas aplikacijos projektas turėtų palaikyti naujausias OS versijas. Tuo pačiu metu ne kiekvienas klientas pasirenka pakeisti savo mobilųjį įrenginį, todėl jūsų aplikacija turėtų atitikti dažniausiai naudojamas OS versijas.
Naujausioje statistikoje teigiama, 2021 m. Birželio mėn. 10,0 10 „Android“ mobiliųjų operacinės sistemos versijos dalis tarp visų mobiliųjų „Android“ įrenginių visame pasaulyje sudarė apie 36,5 proc. Naujausia 11 operacinės sistemos versija užėmė antrąją vietą – 17,7 proc., O po to – „Pie 9.0“, kuri tą mėnesį gavo 17 proc.
2021 m. balandžio mėn. „Apple iOS 14.4“ operacinės sistemos versija sudarė 75,06 proc. visų „Apple“ mobiliųjų įrenginių visame pasaulyje, o „iOS 14.2“ versija užėmė 3,37 proc. „Apple“ mobiliųjų telefonų rinkos.
Padėtis yra lengvesnė, kai „Android“ aplikaciją konvertuojate į „iOS“. Apskritai „Apple“ vartotojai yra labiau linkę keisti savo įrenginius, todėl dauguma linkę naudoti naujausias OS versijas. Iš esmės galite sutelkti savo pastangas į 3 naujausias „iOS“ versijas.
2 – Skirtingi prietaisų dydžiai
Prieš pradedant kurti, labai svarbu atsižvelgti į įrenginius ir jų ekrano dydžius, nes svarbu, kad jūsų aplikacija ekrane būtų rodoma teisingai. Čia situacija panaši į OS versijas, kai „Android“ yra daugiau nei 20 ekranų, o „Apple“ įrenginiuose-tik 4-5 pagrindiniai ekranai. Todėl apsvarstykite šį faktą, ypač kai konvertuojate „iOS“ aplikaciją į „Android“.
Laimei, nebūtina koreguoti kiekvieno ekrano dydžio. „Android“ sistema palaiko skirtingas ekrano skyras, kurių užtenka pagrindiniams 5-7 dydžiams padengti. Be to, sistema pati pritaiko aplikaciją prie tinkamiausio dydžio.
3 – Įrenginio mygtukai ir naršymas
Kitas svarbus elementas, į kurį norėčiau atkreipti jūsų dėmesį konvertuojant „Android“ aplikacijas į „iOS“, yra įrenginio mygtukai. Šie mygtukai turi įtakos vartotojo elgesiui sąveikaujant su aplikacija. „Android“ naudotojams įprastas veiksmas yra naudoti programinius klavišus, kad grįžtumėte į ankstesnį ekraną, o „iOS“ naudotojai grįžimo mygtukais arba atgal perbraukdami iš kairės į dešinę naudojasi mygtukais „Atgal“.
Verta paminėti, kad paskutinės kartos „Apple“ įrenginiai ir kai kurie „Android“ išmanieji telefonai yra be mygtukų. Tai neabejotinai įtakoja vartotojo sąveikos su įrenginiu procesą ir aplikacijų kūrimo būdą. Šis veiksnys turi įtakos aplikacijos sąsajos dizainui, kai „Android“ dažniausiai naudoja vertikalius elementus, o „iOS“ apima ir vertikalius, ir horizontalius. Be to, aplikacijos viduje esantys komponentai neturėtų dubliuoti įrenginio mygtukų funkcijų.
4 – Unikalūs programavimo kalbų aspektai
Yra paplitęs kliedesys, kad norint „Android“ aplikaciją paversti „iOS“, reikia tiesiog išversti kodą. Kaip ir kalbos, kuriomis kalbame, programavimo kalbos taip pat turi savo sintaksę ir semantiką, taisykles, algoritmus ir t.t.. Šios kalbos skirtingos abiejose mobiliosiose operacinėse sistemose.
„Swift“ ir „Objective-C“-programavimo kalbos, naudojamos individualiai kuriant „Apple“ produktų aplikacijas mobiliesiems.
Šiais laikais dauguma kūrėjų naudoja „Swift“, kuris yra labiau tinkamas pradedantiesiems.
Daugiau informacijos apie „iOS“ kūrimą galite perskaityti čia:
„Swift“ prieš „Objective-C“. Kokią „iOS“ programavimo kalbą pasirinkti
„Kotlin“ ir „Java“ – programavimo kalbos, naudojamos kuriant „Android“.
Vis daugiau programuotojų pradeda naudoti „Kotlin“ kurdami „Android“ programas.
Perskaitykite šį straipsnį, kad sužinotumėte apie visas klaidas: „Kotlin vs Java“: kokią programavimo kalbą pasirinkti „Android“ aplikacijai.
Tai gali būti naudinga, kai reikia konvertuoti „iOS“ aplikaciją į „Android“ platformą.
Netgi gali atrodyti, kad vienos platformos funkcija veikia taip pat, kaip ir kitoje, iš tikrųjų situacija gali būti visiškai priešinga. Tai reiškia, kad kai nuspręsite konvertuoti esamą „Android“ aplikaciją į „iOS“, toje pačioje programoje gali prireikti daug laiko. Tai draugiškas patarimas, kad jūs suprastumėte, kodėl kartais paprasta funkcija gali užtrukti ilgiau.
Bet kuris profesionalus programinės įrangos kūrėjas žino šį faktą ir optimizuoja aplikacijos funkcionalumą, kad būtų užtikrintas geriausias aplikacijos veikimas ir našumas naujoje platformoje.
Žingsnis po žingsnio viso proceso: kaip konvertuoti „Android“ aplikaciją į „iOS“ arba atvirkščiai
1 – Peržiūrėkite aplikacijos reikalavimus ir funkcionalumą
Kadangi yra daug elementų, kurie neturėtų atitolti nuo jūsų dėmesio, norint tinkamai konvertuoti „Android“ aplikaciją į „iOS“, reikia tinkamo plano.
Visų pirma, programinės įrangos kūrimo įmonė kartu su klientu renka ir analizuoja visą medžiagą, kurią galima rasti iš esamos programėlės. Pavyzdžiui, funkcinės specifikacijos, aplikacijos dizainas, šaltinio kodas – turėtų būti išsamiai ištirti. Tai padeda suderinti aplikacijos funkcionalumą ir verslo logiką. Gali atsitikti taip, kad reikia pakeisti kai kuriuos techninius komponentus. Tarp šių elementų gali būti tiesioginiai pranešimai, turinio koregavimai, „3D Touch“ naudojimas „iOS“ ir kt.
Šis pradinis žingsnis, kai konvertuojate „Android“ aplikaciją į „iOS“, peržiūrite projektą dviem aspektais: verslo ir technologijos. Todėl efektyviausias būdas yra paskirti du specialistus, tokius kaip verslo analitikas ir programinės įrangos architektas, atlikti spragų analizę. Šis egzaminas leidžia parengti darbo apimtį, kad būtų pasiektas maksimalus naujos aplikacijos potencialas ir našumas.
Taigi, čia yra nedidelis svarbių techninių punktų kontrolinis sąrašas, į kurį reikia atsižvelgti:
- Patikrinkite, ar nėra aplikacijos optimizavimo ir galimų tobulinimo galimybių
- Išanalizuokite verslo logiką ir pritaikykite ją naujam projektui
- Patikrinkite ir patvirtinkite suderinamumą su įtrauktomis trečiųjų šalių sistemomis
Galimi rezultatai iš pradinio aplikacijos konvertavimo žingsnio yra šie:
- Rinkos analizė (neprivaloma)
- Darbo suskirstymo struktūra (WBS) – naudojama hierarchiškai tvarkyti visus projekto elementus
- Projektas „Mind-Map“
- Funkcinė specifikacija (funkcijų sąrašas su jų aprašymu)
- Kodo peržiūra
- Dizaino peržiūra
2 – Koreguokite aplikacijos dizainą
Kadangi aplikaciją reikia koduoti (kurti) nuo nulio, taip pat turėtų būti pakeista vartotojo sąsaja ir išdėstymas.
Dažna klaida yra tiesiog nukopijuoti esamą UI (vartotojo sąsają), o ne ją koreguoti pagal poreikį. Tokios klaidos rezultatas gali būti keista aplikacijos išvaizda, pojūtis ir (arba) naršymas.
–– Material vs Flat dizaino modeliai
„Google“ ir „Apple“ turi skirtingus dizaino modelius. Jei „iOS“ aplikaciją konvertuojate į „Android“, naudokite Material dizainą. Jei norite konvertuoti „Android“ aplikaciją į „iOS“, turite taikyti Flat dizaino modelius. Didžiausias skirtumas yra objektų išdėstymas. Material dizainas atrodo labiau trimatis. Priešingai, dizaino elementai yra plokšti ir lygūs Flat dizaino. Norėdami geriau suprasti, peržiūrėkite toliau pateiktos iliustracijos pavyzdžius.
— UI dizainas
„iOS“ ir „Android“ turi daug skirtingų vartotojo sąsajos komponentų. Dabar palyginkime visus šiuos sąsajos skirtumus
–– Šriftai, kuriuos reikia naudoti konvertuojant aplikaciją
Kiekvienos platformos šriftai yra šie:
- „San Francisco“, skirta „iOS“ platformai
- „Roboto“, skirta „Android“ platformai
Kai „Android“ aplikaciją konvertuojate į „iOS“ arba atvirkščiai, yra galimybė pritaikyti pasirinktinius šriftus, jei tai yra konkrečiai aktualu. Kai kurie puikūs pasirinktiniai šriftai naudojami „AirBnB“ aplikacijose. Šios aplikaicjos turi „LL Circular“, neserifinį šriftą, kuris suteikia vienodumo abejoms mobilių aplikacijų platformoms.
— UI veidrodis (RTL kalboms)
Gali atrodyti, kad jūsų dabartinė aplikacija palaiko kalbas iš dešinės į kairę (arabų arba hebrajų). Pagrindinis skirtumas tarp kalbos iš kairės į dešinę (LTR) ir kalbos iš dešinės į kairę (RTL) yra turinio rodymo kryptis. Šis aspektas yra labai svarbus, ypač kai konvertuojate „Android“ aplikaciją į „iOS“.
„Android“ turi integruotą vietinį RTL sąsajų palaikymą, pradedant nuo „Android 4.2 Jelly Bean“, taigi, jei jūsų aplikacija plačiai naudoja Native valdiklius, dauguma dalykų veiks iš karto. Kalbant apie „iOS“, pradedant nuo „iOS 9“, jie visapusiškai palaiko kalbas iš dešinės į kairę, todėl lengviau pateikti apverstą vartotojo sąsają. Tai reiškia, kad standartiniai UI rinkinio valdikliai automatiškai apverčiami iš dešinės į kairę.
Kalbant apie pasirinktinius vartotojo sąsajos elementus, vis tiek gali prireikti papildomų kūrimo darbų.
— Supjaustykite pjaustymą prieš konvertuodami „iOS“ ar „Android“ aplikaciją
Prieš kuriant, aplikacijos dizainas turi būti supjaustytas į išteklius. Tai padeda programinės įrangos kūrimui į kodą įtraukti atitinkamą dizainą. Jei jums reikia konvertuoti „iOS“ aplikaciją į „Android“, šis turtas yra padalintas į kitas rezoliucijas, pvz., „Mpdi“, „hdpi“, „xhdpi“, „xxhdpi“ (kai kuriais atvejais „ldpi“, „xxxhdpi“) ir pateikiamas .png formatu.
Konvertuojant „Android“ aplikaciją į „iOS“, dizainas supjaustomas 1x *.pdf. Tai vektorinis formatas, todėl prireikus kūrėjai gali lengvai pakeisti jo dydį iki 2x arba 3x.
Nemažai kūrėjų sukuria UI ir dizaino gaires per „PhotoShop“ ir įkelia jas į „Avocode“. Spustelėjus tam tikrą elementą, rodoma visa kūrėjams reikalinga informacija, pvz., Konkretaus elemento plotis, aukštis ir spalva aktyvioms ir neaktyvioms pozicijoms, šriftai, kuriuos reikia naudoti ir kt.
3 – Siuvėjo kodavimo ir architektūros komponentai
Kaip minėta, konvertuojant „Android“ aplikaciją į „iOS“, kodas turėtų būti beveik visiškai perrašytas nuo nulio. Neįmanoma tiesiog sukompiliuoti kodo. Be programavimo kalbos, aplikacijoje naudojami kai kurie išoriniai sprendimai, bibliotekos ir trečiųjų šalių integracijos. Taigi labai svarbu patikrinti, ar platforma, į kurią „iOS“ ar „Android“ aplikacija yra konvertuota, suderinama su šiais komponentais. Priešingu atveju kai kurios alternatyvios priemonės turėtų būti pakeistos, kad jos atitiktų funkcionalumą.
Peržiūrėkite technologijų lentelę, kurioje apibendrinami būtini komponentai, kai nuspręsite konvertuoti „Android“ aplikaciją į „iOS“ arba atvirkščiai.
iOS | Android | |
---|---|---|
Programavimo kalba | Swift 4 (pageidautina) / Objective-C | Kotlin ( pageidautina )/ Java |
Plėtros OS | Naujausia „Mac OS X“ | Ubuntu, Mac OS |
Tikslinė OS | iOS 11+, watchOS 3.0+, tvOS 10+ | Android 4.2+ (Jelly Bean, API Level 17+) |
Integruota plėtros aplinka | Xcode 9+ arba AppCode | Latest Android Studio |
Parduotuvė | iTunes App Store | Google Play, Amazon etc. |
Nėra jokio skirtumo, nesvarbu, ar perkelsite „Android“ aplikaciją į „iOS“, ar konvertuosite „iOS“ aplikaciją į „Android“, abi operacines sistemas galima integruoti naudojant šią trečiosios šalies paslaugą:
- Mokėjimo sistemos: „Braintree“, „Paypal“
- „Analytics“: „Flurry“, „Google Analytics“, „Fabric“, „Crashlytics“, „Mixpanel“
- Socialiniai tinklai: „Facebook“, „Twitter“, „Linkedin“, „Instagram“, „SinaWeibo+“
- Pašto paslaugos: „EasyPost“, „FedEx“ ir kt.
Kad išvengtumėte dažniausiai pasitaikančių klaidų, pateikiame galimų “spąstų” sąrašą. Tai gali būti ypač sunku konvertuojant „Android“ aplikaciją „iOS“:
- Patikrinkite, ar kūrimo darbai reikalingi, jei naudojama daugiakalbė aplikacija
- Patikrinkite, ar nėra aplikacijos lokalizacijos funkcijų (ypač jei „Android“ aplikacija konvertuojama į „iOS“)
- Patikrinkite darbą naudodamiesi tiesioginiais sprendimais (pvz., Konkrečia animacija)
- Patikrinkite, ar galima atlikti pakeitimus naudojant sistemos foninę sistemą (pvz., Funkcijų, skirtų tiesioginiams pranešimams (push notifications) ar pirkimams aplikacijoje. Visų pirma, tai atitinka „Android“ aplikacijos konvertavimą į „iOS“)
- Iš anksto sukurkite „Google“ arba „Apple“ paskyrą
Esmė ta, kad jei norite konvertuoti „Android“ aplikaciją į „iOS“ arba atvirkščiai, kūrimo laikas nebus trumpesnis. Bet kokiu atveju dabartinės aplikacijos kodo peržiūra visada yra naudinga, ypač jei jūsų aplikacijoje įdiegti sudėtingi algoritmai.
4 – Tinkamas aplikacijos testavimas ir paleidimas
Gerai apgalvotas programinės įrangos testavimas leidžia sukurti puikų darbo produktą. Be aplikacijų kodavimo ir jų kūrimo, „iOS“ aplikacijos konvertavimas į „Android“ arba atvirkščiai apima kokybės užtikrinimą. Ši paslauga paprastai užima apie 30% viso kūrimo laiko. Kokybės užtikrinimo inžinieriai išbando aplikaicją pagal kodo veikimą ir atitikimą projektavimo sąsajoje ir navigacijoje.
Čia yra galimų bandymų, atliktų kokybės užtikrinimo metu, sąrašas:
- Funkcinis bandymas
- Sauga ir prieiga
- Naudojimosi bandymas
- Veikimo ir apkrovos bandymai
- Naudojimo testavimas
- Patvirtinimo bandymai
- Vartotojų priėmimas
Verta pažymėti, kad norint teisingai pateikti aplikaciją rinkoje, labai rekomenduojama naudoti įprastus įrankius, programinę įrangą ir įrenginius, kad būtų galima išbandyti konkrečią platformą, kad būtų laikomasi jos gairių. Apskritai, „Apple App Store“, pateikdama paraišką, turi griežtesnes taisykles.
Kiek kainuoja „Android“ aplikacijos konvertavimas į „iOS“ arba „Contrariwise“?
Kaip jau buvo minėta, „iOS“ aplikacijos konvertavimo į „Android“ procesas yra labai panašus į atskiros „Android“ aplikacijos kūrimą, todėl nesitikėkite, kad ji baigsis per savaitę. Procedūra apima funkcijų ir dizaino pritaikymą, kad atitiktų „Android“ platformos specifiką, sukurtų atitinkamą back-end dalį, pritaikytų pajamų gavimo modelius ir kt.
Be to, labai svarbu atsižvelgti į bendravimo laiką ir komandos susitikimus. Šie aspektai yra būtini norint tinkamai konvertuoti „Android“ aplikaciją į „iOS“ arba atvirkščiai.
Susitikimų metu programinės įrangos kūrimo komanda apibrėžia visas projekto detales, tokias kaip techninė ir funkcinė dokumentacija, aplikacijų programavimo sąsaja, komunikacijos protokolai ir daugelis kitų.
Aplikacijų perkėlimo paslaugų metu dažnai keičiasi pageidavimai. „Android“ aplikacijos konvertavimo į „iOS“ kaina susideda iš visų paminėtų aspektų.