Kiek kainuoja internetinės svetainės, tinklapio ar elektroninės parduotuvės sukūrimas 2022 m.?

Kiek kainuoja internetinė svetainė, tinklapis, elektroninė parduotuvė? Dėl pandemijos padidėjusios mažmeninės prekybos internetu poreikis niekada nebuvo svarbesnis nei dabar.

Freelancerio samdymas, aštuonių puslapių svetainei, tinklapiui ar elektroninei parduotuvei gali kainuoti nuo 100 € iki 5000 €. Pasirinkę šį variantą, mokate tik vieno dalyko ekspertui, kad jis sukurtų svetainę, tačiau jis nebus nei SEO, nei vartotojų elgsenos, nei marketingo ekspertas, o tuo labiau nesukurs jums SEO tekstų. Todėl siūlome rinktis įmonę, kuri susideda iš žmonių komandos, kurioje kiekvienas yra savo srities ekspertas ir viską gali pasiūlyti vienoje vietoje

Arba, jei norite pasiraitoti rankoves, svetainių įrankiai, tokie kaip Wix, siūlo daugybę papildomų planų (kai kurie yra nemokami), kainuojančių iki 299 € per mėnesį (priklausomai nuo įrankio), tačiau jūsų kūrybiškumas apsiriboja platformos funkcionalumu (ir jūsų įgūdžių rinkinio).

Esate čia norėdami išsamiau peržiūrėti svetainės, tinklapio ar elektroninės parduotuvės išlaidas ir esate gerose rankose, nes turime ne vienerių metų patirtį kuriant svetaines, tinklapius ar elektronines parduotuves verslui. Nesvarbu, ar dirbate vienas, ar turite didelę įmonę, leiskite mums žingsnis po žingsnio paaiškinti svetainės sukūrimo išlaidas.

Kiek kainuoja internetinė svetainė, tinklapis ar elektroninė parduotuvė iš pirmo žvilgsnio?

Norėdami greitai apžvelgti, suskirstėme apytiksles internetinių svetainių, tinklapių, elektorninių parduotuvių kūrimo įmonių, kurios sukurtų vidutinio dydžio svetainę, tinklapį ar elektroninę parduotuvę (apie aštuonis puslapius), sąnaudas, palyginti su vieno puslapio svetaine, tinklapiu ar elektronine parduotuve (nukreipimo puslapis arba kontaktinės informacijos puslapis) ir išlaidas „pasidaryk pats“ svetainių, tinklapių, el. parduotuvių įrankiais.

Atminkite, kad svetainių kūrėjų kainos labai skiriasi, todėl šiuos skaičius turėtumėte laikyti gairėmis, o ne evangelija. Pateikiame lentelę:

Svetainių kūrėjai vidutinei svetaineiSvetainių kūrėjai one – page svetaineiSvetainių kūrimo įrankis
Domenas 0 € – 50 € 0 € – 50 €Įtraukta į kainą
Hostingas50 € – 1200 € 10 € – 120 €Dažniausiai įtrauka į kainą
Dizainas ir programavimas250 € – 5000 € 50 € – 1000 €0 € – 600 €
Kontentas200 € – 3000 €50 € – 500 €„Pasidaryk pats“ arba užsakomos paslaugos
Priežiūra300 € – 4000 €100 € – 1500 €Įtraukta (pasidaryk pats)
Viso800 € – 13 250 €210 € – 3170 €0 € – 600 €

Jums taip pat reikės SSL sertifikato (svetainės saugumo), kurio kaina yra 0 – 60 €, nors jis dažnai įtraukiamas į paketo pasiūlymą.

Iš to, kas išdėstyta pirmiau, aišku, kad mokėti už svetainių kūrimo planą (įrankį) yra pigiausias pasirinkimas. Žinoma, tai susiję su jūsų laiko, žinių ir pastangų sąnaudomis. Taigi tai priklauso nuo to, kiek, jūsų manymu, jūsų pastangos bus naudingos, kiek žinote vartotojų elgseną, marketingo dalykus, SEO ir t.t.. Tačiau paprasta „pasidaryk pats“ „Wix“ svetainė gali jums kainuoti ~200 € per metus, todėl galite drastiškai sumažinti išlaidas, tačiau ar tai bus naudinga ir neš naudos? Galimai ne. Juk paėmus ir sudeginus tuos pinigus būtų gaila? Tai čia tas pats.

1. Domeno išlaidos: 16–48 € ir daugiau

Domenas yra jūsų svetainės, tinklapio, elektroninės parduotuvės pavadinimas. Galite įsivaizduoti, kad tai yra gatvės adresas – jūs turite mokėti už teisę gyventi ten ir tik vienam asmeniui gali priklausyti.

Galite pasirinkti bet kurį pageidaujamą svetainės pavadinimą, bet jei kam nors jis jau priklauso, galite pabandyti jį nusipirkti iš jų arba pasirinkti kitą pavadinimą.

Daugelis agentūrų, žinomų kaip registratoriai, parduoda domenų vardus. Yra dvi išlaidos: pradinis pirkimas ir metinės atnaujinimo išlaidos.

2. Hostingo kaina: 0 –146 € per mėnesį

Nuspręsdami susikurti svetainę žmonės dažnai pamiršta apie hostingo išlaidas. Bet tu neturėtum! Kadangi hostingas yra tikrai svarbus – tai fizinės erdvės, kurioje yra jūsų svetainės, tinklapio ar elektroninės parduotuvės nuoma, ir tai nėra neprivaloma.

Dabar yra trys pagrindiniai hostingo tipai – Shared, VPS ir Dedikuotas– kiekvienas turi savo išlaidas ir galimybes. Tačiau kuo skiriasi kiekvienas hostingo tipas ir kokio tipo internetinėms svetainėms, tinklapiams ar elektroninės parduotuvėms jos geriausiai tinka?

Shared serveris – Hostingas

Geriausiai tinka vieno puslapio arba mažo srauto svetainėms, tinklapiams ar elektorninės parduotuvėms.

Jūsų svetainė dalinsis serverio vieta (fizine mašina, kurioje saugomos svetainės) su daugeliu kitų svetainių, todėl bendras hostingas bus tinkama mažoms svetainėms, kuriose nėra daug lankytojų. Šį variantą turėtų rinktis nedidelė kavinė, vietinis meistras ar kirpykla.

VPS serveris – Hostingas (virtualus privatus serveris)

Geriausiai tinka bet kuriai SVV svetainei.

Tai reiškia, kad jūsų svetainė gauna savo vietą serveryje ir nesidalins RAM ar procesoriaus (atmintis ar apdorojimo galia), todėl jūsų svetainė veikia greitai. Galite pasirinkti valdomą arba nevaldomą (turėtumėte pasirinkti valdomą, nebent esate IT sistemų administratorius). Tai geriausia augančiai el. prekybos parduotuvei arba verslui, kuriame daugėja interneto lankytojų. Didesniems produktų mažmenininkams, tokiems kaip internetiniai mados butikai taip pat būtų naudinga ši galimybė.

Dedikuotas serveris – Hostingas

Geriausiai tinka didelėms svetainėms, tinklapiams elektroninėms parduotuvėms, kur dideli srautai ir sudėtingi vidiniai procezai.

Visas serveris, skirtas tik jūsų svetainei, reiškia didžiulę apdorojimo galią: pagalvokite apie didžiulius atminties kiekius ir daugybę techninių galimybių. Tai taikoma tik didelėms verslo svetainėms, pvz., el. prekybos parduotuvėms arba svetainėms, kuriose yra daug nuotraukų, vaizdo įrašų ar el. pašto pranešimų. Didiesiems mažmenininkams, populiariems pramogų, maisto, drabužių užsakymo centrams reikia šio varianto.

3. Dizaino ir programavimo išlaidos: 0–13 000 €

Dabar čia įdomus dalykas: jūsų svetainė atrodytų, jaustųsi ir veiktų tiksliai taip, kaip norite. Atėjo laikas pridėti jums reikalingų funkcijų, nesvarbu, ar tai būtų tinklaraštis, portfolio, internetinė parduotuvė ar bendruomenės pranešimų forumas.

Jei neturite tam laiko ar techninių gabumų, turėtumėte pasamdyti ekspertą ar įmonę, kuris tvarkytų dizaino detales, funkcionalumą ir t.t.. Toliau paaiškinome pagrindinius kainų skirtumus tarp svetainių kūrimo įmonių ir svetainių kūrimo įrankio naudojimo, kad tai padarytumėte patys.

Svetainių kūrimo įmonei išlaidos: 700–13 000 € per metus.

Kaip minėjome anksčiau, svetainės kūrimo paslaugų įmonės samdymo kaina priklausys nuo jūsų projekto dydžio. Jei ieškote internetinės svetainės savo vidutinio dydžio verslui, galite tikėtis sumokėti nuo 700 iki 13 000 €, atsižvelgiant į jums reikalingų funkcijų, puslapių ir turinio kiekį.

Pavyzdžiui, mokėsite daugiau, jei norite integruoti trečiosios šalies programinę įrangą, pridėti el. prekybos funkcijų arba sukurti kelis tinklalapius.

Tačiau jei jums reikia tik vieno puslapio svetainės, jūsų bendros išlaidos sumažės – iš tikrųjų kainos prasideda nuo maždaug 500 €.

Gali atrodyti, kad tai dideli pinigai, tačiau tai nedidelė kaina už gražų, profesionalų, naudą nešantį prekės ženklo įvaizdį.

Kas turėtų samdyti svetainių kūrimo įmonę:

 • Kiekvienas, valdantis aukščiausios klasės prekės ženklą
 • Mažmeninė prekyba užsiimančios įmonės
 • Medicinos paslaugos
 • Finansinės ar teisinės konsultacijos
 • Bet koks verslas, kuriame profesionalumas yra svarbiausias

Svetainių kūrimo įrankio išlaidos: 0–300 € per mėnesį

Svetainių kūrimo įrankiai yra platformos, leidžiančios bet kam sukurti svetainę, neparašant nė vienos kodo eilutės.

Turėdami omenyje mažesnį biudžetą, „Wix“, „Weebly“ ir „GoDaddy“ siūlo nemokamus planus. Tačiau kiekviename jūsų tinklalapyje pateikiami firminiai skelbimai ir URL padomenis (pvz., „.wix.com“), kurie neatrodo pernelyg profesionalūs! Norėdami pašalinti šias dėmes, siūlytume pakeisti į aukščiausios kokybės planą, kurio kaina prasideda nuo 6 € per mėnesį.

Kam reikalingas svetainių kūrėjas?

 • MVĮ, kuriose dirba talentingi techniniai darbuotojai
 • Vietiniai maisto pardavėjai
 • Freelanceriai
 • Studentai
 • Start up
 • bendruomenės grupės
 • Mažos labdaros organizacijos
 • Pop-up parduotuvės

Vis dar nežinote, ar turėtumėte samdyti freelancerį, įmonę ar darytis viską pats? Atsakymas vienas – įmonę. Dažnas atvejis, kad mažiausi verslai iš karto užsidaro dėl to, kad pradžia būna bloga. Reikia iš pat pradžių gerai startuoti, kad po to nereikti stumti visko į kalno. Jei nebus gero įsibėgėjimo, nebus ir rezultatų.

4. Kontento išlaidos: 15 € –3 000 €

Kokybiškas turinys yra tai, kas paverčia jūsų svetainės, tinklapio, elektroninės parudotuvės lankytojus klientais. Žinoma, kiekviename puslapyje galite turėti keletą šauniausių interneto dizaino gudrybių, bet jei jūsų turinys neįtikina ar neįtraukia, nėra matomas Google paieškoje, konkurentai turi daug daugiau informacijos, jūsų verslas greičiausiai bus nepatrauklus ir nematomas Google sistemoje. Tada klausimas, kam iš vis jums reikia internetinės svetainės, tinklapio ar elektroninės parduotuvės?

Jei jūsų pasirinktame pakete nėra kontento kūrimo, SEO paslaugų, turite dvi galimybes: arba parašyti viską patys, arba pasamdyti profesionalią įmonę, kad tai padarytų už jus. Renkantis įmonę vietoje freelancerio, viską gausite vienoje vietoje ir nereikės mėtytis, ieškoti naujų variantų. Dažnas atvejis, kas rašo tekstus, nedaro SEO ir atvirkščiai.

PaslaugosKaina
Banerio reklama / tekstas50 € – 1000 €
SEO ir pardavimų konversijų tekstų rašymas30 € – 200 €/ puslapiui
Raktinių žodžių tyrimas 200 €- 1,500 + €
Svetainės turinio auditas ir ataskaita250 € – 3000 €

Visoms internetinėms parduotuvėms reikia puikių nuotraukų, kad padidėtų pardavimai. Jei jums nepasisekė turėti sūnėną, kuris lanko fotografijos pamokas, jums reikės arba laisvai samdomo darbuotojo arba įmonės. Kainos labai skiriasi, bet jūs gaunate tai, už ką mokate.

5. Svetainės priežiūros ir eksploatavimo išlaidos: 100 –3600 €

VALIO! Jūsų svetainė dabar veikia. Daugiau nereikia galvoti apie išlaidas, tiesa?

Negerai! Kaip ir automobilis, dabar turite užtikrinti, kad viskas ir toliau tinkamai veikia po gaubtu. Kitaip tariant, turite užtikrinti, kad jūsų svetainė, tinklapis ar elektroninė parduotuvė veiktų sklandžiai, būtų rodoma paieškos variklio rezultatų puslapiuose ir apskritai būtų atnaujinta. Turite atnaujinti papildinius, saugą ir, žinoma, turinį. Žemiau pateikiamos dvi strategijos, kaip tai išlaikyti…

Pasamdykite WEB kūrėją / freelancerį arba įmonę

Daugumoje svetainių kūrimo projektų priežiūra turėtų būti standartinė. Šis darbas apima klaidų taisymą, saugos patikras ir naujinimų diegimą. Laisvai samdomi interneto kūrėjai (freelanceriai) paprastai kainuoja apie 35 € per valandą. Tačiau jie yra nepatikimi, laiku niekada neatsako, nesuteikia paslaugų ir jei kas nutiktų reikėtų jo ieškoti kaip vėjo laukuose.

Įmonė yra daug patikimesnis variantas, kuri turi nuo projekto vadovo iki administratorių, kurie atlieka kiekvienas savo funkciją ir gali greitai reaguoti į jūsų pageidavimus, pastebėjimus, norus. Gal kažkiek daugiau kainuos, tačiau būsite ramūs, kad viskas bus gerai ir laiku.

Pagerinkite savo internetinės svetainės, tinklapio ar elektroninės paruodutvės SEO


Optimizavimas paieškos sistemoms – tai procesas, leidžiantis pagerinti jūsų svetainės, tinklapio ar elektroninės parduotuvės reitingą tokiose paieškos sistemose kaip Google, naudojant įvairius metodus. Pagrindinis SEO tikslas yra pritraukti kuo daugiau vartotojų iš Google į jūsų svetainę, tinklapį ar elektroninę parduotuvę todėl svarbu, kad tai padarytumėte teisingai.

SEO agentūros paslaugos gali kainuoti nuo 30 iki 150 € per valandą, kad būtų atliktas auditas ir atnaujinimai, kurie pagerina jūsų „Google“ paieškos variklio matomumą. Gali būti ir fiksuota mėnesinė suma.

Eksperto verdiktas: kiek kainuoja svetainė, tinklapis ar elektroninė parduotuvė?

Įmonės po pandemijos žino, kaip svarbu būti internete. Tačiau svetainės kūrimo išlaidos priklauso nuo to, ko jums reikia ir kiek turite laiko (ir įgūdžių). Jei neturite laiko ir esate pasirengę investuoti finansiškai, turėtumėte samdyti freelancerį, web kūrėją, tačiau kiekvienas žino, kad kiekvienas turi atlikti savo darbą ir skirti laiką prioritetams. Jei jums reikės rūpintis ne tik verslu, bet ir svetainės, tinklapio ar elektroninės parduotuvės kūrimu, tai nukentės jūsų verslas, todėl siūlome rinktis įmonę, kurioje bus nuo dizainerių, programuotojų, marketingistų iki SEO ekspertų, rašytojų. Viskas viename. Nereikės po to gaišti laiko ieškanti kitų žmonių ar freelancerių.

Profesionalaus interneto dizainerio samdymas gali kainuoti iki 13 000 €, tiek pat gali kainuoti ir įmonę, tačiau kaip minėjome anksčiau, įmonėje ne vienas žmogus, o jų yra kur kas daugiau ir kiekvienas savo srities ekspertas. Žinoma, tai brangiau nei naudoti svetainių kūrimo įrankį, tačiau mokate už aukščiausią kokybę ir ramybę, o tai yra būtina aukščiausios klasės verslams.

Trumpai tariant, kainos būtų tokios:

 • Internetinės svetainės, tinklapio kūrimas – nuo 500 €.
 • Elektroninės parduotuvės – nuo 3000 €.
 • SEO – nuo 450 €.

Suprantame, kad nėra dviejų svetainių, kurių kaina būtų lygiai tokia pati. Taigi, geriausias būdas įvertinti svetainės išlaidas 2022 m. yra individualios kainos. Jei galite pateikti specifikaciją, aprašymą ko jums tiksliai reikės, įmonė tiksliai galės pasakyti, kiek toks malonumas kainuotų.

Kita galimybė yra visa tai padaryti patiems, naudojant svetainių kūrimo įrankį. Šias platformas paprasta naudoti, jos teikia pagalbą ir nurodymus.

Bet kuriai standartinei svetainei rekomenduojame naudoti “WordPress”. Tai geriausias šiandienos svetainių kūrimo būdas rinkoje, teikiantis intuityvius dizaino įrankius ir gražiai suprojektuotus šablonus.

O jei norite sukurti internetinę parduotuvę, turėtumėte išbandyti „Shopify“, tą patį “WordPress”, ar “Prestashop” – tai mūsų rekomenduojamos el. prekybos platformos.

Kad ir kokį kelią pasirinktumėte siekdami savo internetinės svetainės, tinklapio ar elektroninės parduotuvės tikslų – susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.

SEO pasiekimai

Susisiekite su Mumis

Contact Us